Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Про портал

Медичний портал ITMED - майданчик для комунікації в області охороні здоров'я.

Потреба в живій комунікації в медичній сфері назріла давно.

Задовольнити її допоможе унікальний ресурс - медичний портал ITMED. Він був розроблений для керівників клінік, лікарів, організаторів виставок, форумів і конференцій з охорони здоров'я, а також для пацієнтів і людей, що прагнуть знати про те, що відбувається в медицині сьогодні.

ITMED - це багатофункціональний портал, який стане корисним для багатьох завдяки добре продуманим сервісів, таким як:

  • Клініки. Наш каталог постійно поповнюється провідними клініками, які можна відфільтрувати за спеціалізацією, місту, знайти медичну установу для лікування, реабілітації, діагностики;
  • Лікарі - із зазначенням їх спеціальності, освіти, досвіду роботи, міста, клініки, відгуків;
  • Медичний маркет. Тут можна придбати медичне обладнання, меблі, витратні матеріали, товари медпризначення, інструментарій;
  • Статті. Це пізнавальні статті про здоров'я, а також матеріали, що надаються клініками і лікарями про новітні методики лікування;
  • Новини медицини. Саме на ITMED можна дізнатися про останні новини в сфері охорони здоров'я, про профільні виставки, форуми, конференції.

ЧИМ КОРИСНИЙ МЕДИЧНИЙ ПОРТАЛ ITMED для пацієнта, ЛІКАРЯ І КЛІНІКИ?

Медичний портал ITMED має широку цільову аудиторію. Пацієнту він допоможе за допомогою фільтрів і грамотно організованого пошуку оперативно знайти потрібного лікаря і клініку за спеціалізацією, місцем розташування, відгуками і іншим важливим критеріям. Також за допомогою ITMED можна записатися на прийом до лікаря, використовуючи просту online-форму, залишити свій відгук, купити необхідний медичні товари, бути в курсі медичних новин.

Лікар за допомогою ITMED може створити свій персональний сайт, отримувати нових клієнтів, публікувати свої статті, купувати медтехніку. Подібний майданчик найбільш ефективний для налагодження живого спілкування між лікарем і пацієнтом, підвищення популярності лікаря, що безпосередньо впливає на його рейтинг.

Медичний заклад отримує можливість створити на платформі ITMED сучасний сайт з простим і зручним управлінням, активно рекламувати свої послуги. Також мова йде про доступ до великої цільової аудиторії сайту, прямої взаємодії з пацієнтами. Співпраця з ITMED передбачає можливість на вигідних умовах купувати медичне обладнання. Ну і, звичайно ж, для керівництва медустанови дуже важливо бути в курсі всіх подій в сфері охорони здоров'я, що гарантує інформаційна складова порталу.

На медичному порталі ITMED доцільно створити особистий кабінет, що дозволить отримувати корисні розсилки, знижки на покупку медтехніки, а також налагодити комунікацію з професіоналами в рамках роботи ресурсу.

Медичний портал ITMED буде корисний для тих, хто хоче знати все про сучасну галузь охороні здоров'я!

Статистика itmed.org