Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Коли стане доступним електронне направлення на ВЛК?

Коли стане доступним електронне направлення на ВЛК?

271
23 Червня 2024 16:18
Наталья Холявицкая
271
23 Червня 2024 16:18
Наталья Холявицкая

У застосунку Резерв+ невдовзі буде можливість отримати електронне направлення на проходження військово-лікарської комісії.

Про це розповіла Катерина Черногоренко – заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За словами представниці Міноборори, відомство уже планує над впровадженням електронного направлення на проходження військово-лікарської комісії.

"Ми хочемо, щоб ТЦК та СП і військово-лікарська комісія були для військовозобов'язаних максимально зручними, а більшість процесів були цифровими. Однією з наступних функцій Резерв+ буде можливість отримати електронне направлення на проходження військово-лікарської комісії", – повідомила Катерина Черногоренко.

Планують, що при завантаженні Резерв+ людина може за своїм бажанням у застосунку згенерувати електронне направлення на проходження ВЛК.

"Воно згенерується автоматично, і військово-лікарську комісію можна буде спокійно пройти без додаткового візиту до ТЦК", – уточнила Катерина.

Відмічається, що електронне направлення можна буде згенерувати виключно за бажанням людини. Це виключає необхідність ходити ще раз до ТЦК та СП.

При цьому у Міноборони зауважили, що ТЦК не може самостійно направити людині направлення на ВЛК в Резерв+.

Щодо термінів впровадження електронного направлення на ВЛК, представниця Міноборони зауважила, що наразі тривають консультації з Міністерством охорони здоров'я, партнерами, з Генштабом. Та невдовзі відомство анонсує конкретні дати впровадження нового функціоналу.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Рекомендовані клініки
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить