Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Які послуги підтримки чоловічого здоров’я покриває Програма медичних гарантій?

Які послуги підтримки чоловічого здоров’я покриває Програма медичних гарантій?

1041
21 Листопада 2022 18:13
Наталья Холявицкая
1041
21 Листопада 2022 18:13
Наталья Холявицкая

Листопад — місяць турботи про чоловіче здоров’я. Чоловіки по всьому світу беруть участь в акції movember (moustache — вуса; november — листопад), відрощуючи вуса і тим самим привертають увагу до раку простати та інших онкозахворювань.

Програма медичних гарантій покриває послуги підтримки чоловічого здоров’я: від профілактичних оглядів у сімейного лікаря до лікування раку простати у спеціалізованих медичних закладах.

Перший порадник при будь-яких проблемах зі здоров’ям – сімейний лікар. Саме він стежить за загальним станом здоров’я пацієнтів та проводить профілактичні огляди.

Важливо приходити до своїх сімейних лікарів на профілактичні огляди, особливо якщо пацієнт належить до груп ризику (чоловіки старше 40 років). Адже онкологічні хвороби на ранніх стадіях часто не мають виразних симптомів. Огляди дозволяють виявити онкологію на ранніх стадіях і підвищують шанси на одужання.

Негайно звернутися до свого лікаря варто при перших ознаках раку простати: – проблеми з сечовипусканням, біль у спині, стегні чи тазу. Лікар оцінить симптоми та за потреби призначить аналіз крові на простат-специфічний антиген (ПСА).

За необхідності сімейний лікар або терапевт випише направлення до уролога. При зверненні з направленням від сімейного лікаря прийом безоплатний.

Якщо є показання, то уролог або сімейний лікар надасть направлення на ранню діагностику новоутворень. Наприклад, ультразвукове дослідження простати, ректальне дослідження, біопсію тощо.

Також Програмі медичних гарантій виділено шість пріоритетних досліджень для ранньої діагностики онкології. Актуальними для чоловіків є:

  • колоноскопія — дослідження кишківника;

  • гастроскопія — дослідження шлунка;

  • бронхоскопія — дослідження бронхів;

  • цистоскопія — дослідження уретри та сечового міхура.

Для пацієнта безоплатними є: сама процедура з анестезією; гістологічне дослідження взятого матеріалу за потреби; аналіз та опис результатів дослідження.

Пройти ці дослідження безоплатно пацієнт може у закладах, що мають договір з НСЗУ. Знайти найближчий медзаклад, яка має договір з НСЗУ, можна зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Якщо в пацієнта виявили новоутворення, шляхи розвитку ситуації можуть бути різними, все залежить від стану пацієнта. Від активного спостереження без втручань до лікування медикаментами, хірургічного втручання та променевої чи хімієтерапії. Більше тут: https://cutt.ly/cMfYkDS.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить