Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Лікування за кордоном: які переваги?

Лікування за кордоном: які переваги?

11 Січня 2022 12:06
3048
Наталья Холявицкая
11 Січня 2022 12:06
3048
Наталья Холявицкая

Розвиток медичного туризму в Україні набирає обертів. Так країна входить до ТОП 20 країн з медичного туризму, маючи низку різноманітних та якісних послуг із доступною ціновою категорією. Але при цьому проходження лікування за кордоном все ще є актуальним як у всьому світі, так і серед українців.

Мета медичного туризму полягає не просто у поїздці за кордон із відвідуванням конкретного спеціаліста, а звернення саме до кращого висококваліфікованого лікаря. Адже в іншому випадку, не факт, що при зверненні до місцевого фахівця за кордоном ви отримаєте необхідну допомогу. Саме тому організація поїздки до іншої країни досить трудомістка, починаючи з вибору клініки та закінчуючи оформленням документів.

При цьому в умовах пандемії медичний туризм досить нестабільний з огляду на появу нових штамів вірусу та їх поширення.

Так, більшість країн дають дозвіл на лікування тільки пацієнтам зі складним діагнозом. При цьому, наприклад, у Туреччині медичний туризм залишився відкритим для всіх видів лікування.

Переваги лікування за кордоном

Вибираючи лікування за кордоном важливо акцентувати на країні, де буде проходити лікування, діагнозі пацієнта та виду лікування. Адже з кожним роком кількість медичних закладів у сфері медичного туризму зростає, як і медичні послуги.

До загальних переваг, чому акцент робиться на закордонних клініках, відноситься:

 1. Сучасність: ефективні та сучасні методики лікування, новітнє медичне обладнання та лікарські препарати, які не завжди доступні в рідній країні щодо певного захворювання. Прогресивне обладнання для діагностики дозволяє виявити захворювання на ранніх етапах.

 2. Конфіденційність.

 3. Індивідуальний підхід до лікування.

 4. Наявність медичних процедур, які можуть бути заборонені в країні, де проживає пацієнт (наприклад, операція зі зміни статі, сурогатне материнство).

 5. Якість реабілітації при хворобах, які не піддаються повному лікуванню.

 6. Швидкість надання медичної допомоги, що дуже важливо для пацієнтів, які не можуть дозволити собі чекати (наприклад, при онкології).

Відповідно, за наявності низки переваг, існують і свої мінуси в організації лікування за кордоном. Найбільш поширеними серед них є:

 • очікування відповіді з клініки, куди був відправлений запит, що може зайняти певний час;

 • фінансові витрати: ціна лікування розраховується й оплачується на початку без додаткових вкладень, наприклад оплаті лікаря. Звичайно ж важливо враховувати окремі витрати на харчування, проживання тощо;

 • мовний бар'єр.

Транспортування хворого за кордон медичною службою "МедТаксі"

У разі виникнення необхідності здійснення міжнародного транспортування хворого з метою лікування або навпаки повернення пацієнта з лікування додому – служба медичних перевезень “МедТаксі” допоможе перевести хворого за маршрутом Україна – Європа.

Працюючи тривалий час на ринку України, “МедТаксі” забезпечує якісне та безпечне транспортування, враховуючи такі фактори:

 1. Медичний супровід хворого в залежності від його стану. Зазначимо, що дозвіл на поїздку видається лікарем після ретельного огляду.

 2. Створення комфортних умов в автомобілі для перевезення лежачих хворих із забезпеченням необхідного температурного режиму.

 3. Можливість супроводу хворого.

Попередньо всі деталі поїздки обговорюються з диспетчерською службою, у тому числі щодо документів, розрахунку маршруту та вартості поїздки, укладання договору із внесенням передоплати тощо.

Служба “МедТаксі” має великий досвід у проведенні перевезення хворих до Європи та допоможе вам здійснити цей відповідальний та важливий захід.


Джерело: https://medtaxi.com.ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить