Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Народні методи лікування застуди. Чи дійсно вони безпечні?

Народні методи лікування застуди. Чи дійсно вони безпечні?

8 Ноября 2019 13:09
1518
Наталья Холявицкая
8 Ноября 2019 13:09
1518
Наталья Холявицкая

Які народні методи лікування застуди взагалі заборонено? Чим так небезпечні гірчичники та парові інгаляції? Самолікування рідко проходить без неприємних наслідків, тому перш ніж прикладати гірчичники, дізнаємось більше про народні методи.

Парення ніг

Стандартна ситуація, берете велику посудину, додаєте морської солі й гарячої води та занурюєте туди ноги. За стільки років, ще не було доведено ефективність цього методу у лікуванні вірусних, інфекційних захворювань. Навпаки такий метод застосування у лікуванні дітей, може призвести до серйозних наслідків, від опіків до психологічної травми. Доречнішою допомогою для організму буде, постільний режим, часте провітрювання кімнати та багато пиття.

Парові інгаляції над картоплею

Також відноситься до небезпечних методів, адже при проведенні такої процедури можна випадково перекинути на себе посудину з гарячою водою або отримати серйозні опіки слизової при вдиханні пару.

Гірчичники

Застосування гірчичників, давно залишилося в минулому. Коли існувала думка що їх використання призводить до перенесення застійних явищ в легенях до спини. В наш час доведена неефективність цього методу та шкоди яку він завдає. Теплова дія гірчичників та гірчичного порошку може призвести до підвищення температури тіла. Частими випадками є опіки та алергічні прояви.

Горілка з перцем

Метод який використовують, щоб пропотіти, для того щоб вивести токсини з організму й знизити температуру тіла. Але існують й менш категоричний метод, простий теплий напій (чай, вода). Приймання горілки з перцем суворо протипоказане людям, які мають хвороби шлунково-кишкового тракту.

Лікування часником

Часник, як метод лікування використовують у різних формах. Це можуть бути каплі для носа, або спеціальні мішечки які ставлять біля ліжка. Інколи зубчики часнику поміщають у носову порожнину. Не один з цих методів не доказував свою ефективність. Більш того може виникнути алергія, випадково можна вдихнути зубчик часнику, який розміщений в носі. Тим більше яскравий запах часнику від вас може призвести до неоднозначної реакції серед оточення.

Грілка

Вона може принести користь, але лише при правильному використанні. Найкраще місце для неї – це стопи. Прикладання в область легенів, живота, обличчя, суворо протипоказано не лише при проявах застуди.

Настоянки з трав

Самостійно приймати трави, не рекомендується, адже кожний вид має свою особливість і має різний лікувальний ефект. Тобто при вологому кашлі, потрібна одна настоянка з трав, при сухому – інша. Варто також враховувати наявність супутніх захворювань.

Закапування носа соком лимона, цибулі та алое

Дане лікування небезпечне тим, що такі речовини викликають опік слизової, ще більше розповсюджуються інфекції та алергічну реакцію на них ніхто не скасовував. Краще промивати ніс згідно з стандарту, це фізрозчин, сольові розчини або каплі призначені лікарем.

Оцтові пов’язки на лоб та руки

Такий спосіб лікування застосовують частіше для діток. З метою знизити температуру. Але як знайти зв'язок між ураженням вірусом верхніх дихальних шляхів і пов’язками на лобі та руках? Крім шкоди дані пов’язки за собою нічого не несуть. У дитини внаслідок тривалої дії різкого запаху оцту, можуть виникнути подразнення та опіки слизових ротової чи носової порожнини. Або при високій концентрації оцту можуть виникнути опіки на шкірі.

Не займайтеся самолікуванням, зверніться за допомогою до спеціаліста.

Приймайте необхідні, для вашого лікування, препарати за призначенням лікаря й на протязі рекомендованого терміну.


Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить