Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Опіки в дітей: надання першої допомоги. Чому після опіків утворюються шрами?

Опіки в дітей: надання першої допомоги. Чому після опіків утворюються шрами?

21 Листопада 2021
215
Анастасія Касьяненко
21 Листопада 2021
215
Анастасія Касьяненко

Те, що ви повинні робити, коли ваша дитина отримує опік, залежить від локалізації, діаметра і сили опіку. Простіше кажучи, існує три ступені опіків і зараз ми з цим розберемося докладніше.

  • Перший ступінь є найлегшим. Можна помітити, що шкіра в місці опіку стає червоною, але пухирі не з'являються. У такому разі люди відчувають болючість.

  • Другий ступінь вже буде серйознішим. Зовнішній шар шкіри обпалюється, частина дерми пошкоджена. Опік буде дуже болючим і, швидше за все, з'являтимуться пухирі.

  • Третій ступінь, найважчий. Пошкоджена шкіра буде обвугленою або білою. Епідерміс та дерма (два верхні шари шкіри) незворотно пошкоджені.

На будь-який електричний опік або простий опік потрібно негайно приділити увагу та надати медичну допомогу. Будь-який пухир, який покриває область, що перевищує розмір руки вашої дитини, або опік, який знаходиться на руці, нозі, обличчі, геніталіях або над суглобом, є серйозною травмою і повинен бути негайно показаний лікарю. Якщо ви турбуєтеся про опік, навіть якщо він не схожий на жоден з перелічених вище типів опіків, теж зверніться до лікаря.

У моєї дитини невеликий опік, як мені це лікувати?

Найменші опіки можна лікувати вдома. Якщо у вас є питання або побоювання, обов'язково зверніться до лікаря. Травмована шкіра потребує адекватної терапії, неперевірені поради з інтернету можуть серйозно нашкодити здоров'ю та сповільнити процес відновлення шкіри.

Ось що потрібно негайно зробити:

Охолодіть місце опіку. Для цього потрібно включити прохолодну проточну воду над опіком, охолоджувати треба дуже довго, не менше п'яти хвилин. Це допомагає зупинити патологічний процес руйнування клітин та зменшує біль та набряк. Не можна класти лід на опік, надмірний холод може лише зашкодити. Також не можна розтирати опік, оскільки це може погіршити травму. Не лопайте пухирі, оскільки це може збільшити ризик зараження дома опіку.

Потрібно накрити опік. Накрийте пошкоджену область чистою пов'язкою, яка не прилипне до спаленого місця. Це допомагає знизити ризик зараження та біль.

Тримайте місце опіку в чистоті та комфорті. Не наносьте мазі на місце опіку без консультації з лікарем. Ніколи не наносьте олію або інші домашні засоби на опік, оскільки це також може збільшити ризик зараження.

Чи залишить опік шрам на тілі дитини?

Важливо розуміти, що глибший опік, то більша ймовірність того, що він буде шрамом. Незначні опіки, які не покриваються пухирями, зазвичай гояться без рубців. Опіки, які утворюють пухирі, іноді утворюють шрам або можуть заживаючи мати трішки інший відтінок, ніж шкіра, що оточує його.

Щоб звести до мінімуму рубці, тримайте опіки закритими, поки вони не заживуть повною мірою. Після цього часу можна тримати місце опіку відкритим, але воно має захищатися від будь-якого впливу сонця протягом певного часу, щоб уникнути потемніння шкіри. Захист від сонця може бути досягнутий за допомогою одягу або сонцезахисного крему.

Цікава та важлива інформація

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, майже 75% опіків у маленьких дітей походять від гарячої води або пари. Ще 20% вважаються "контактними" опіками від дотику до гарячого об'єкта, такого як праска для одягу або прилади для волосся. Не залишайте дітей наодинці з потенційно небезпечними предметами. У разі отримання опіку потрібно реагувати негайно.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить