Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Як правильно здійснити спуск та підйом лежачого хворого?

Як правильно здійснити спуск та підйом лежачого хворого?

09 Червня 2021
105
Наталья Холявицкая
09 Червня 2021
105
Наталья Холявицкая

Необхідність перевезення лежачого хворого сама по собі складна задача, яку самотужки не завжди можливо здійснити. А тим більше якщо процес транспортування необхідно починати з одного з поверхів багатоповерхового будинку. Стає зрозуміло, що в такому випадку без допомоги професіоналів просто не обійтися. Служба медичних перевезень лежачих хворих "МедТаксі" - це саме ті професіонали, які не тільки забезпечують безпечне та комфортне транспортування, але і допомагають впоратися з усіма виниклими перешкодами на цьому етапі, в тому числі й спуск/підйом по сходах.

Підйом та спуск лежачого хворого: основні правила

Перед тим як здійснювати транспортування лежачих хворих на ношах, з метою спрощення завдання перекладання на ноші, необхідно підстелити під хворого тонку ковдру або покривало. Так їх вільними краями хворого вкривають.

Транспортування по сходовому майданчику відбувається головою вперед - при підйомі, у разі спуску по сходах - попереду знаходяться нижні кінцівки. Рухи повинні бути плавними й без ривків, при цьому носилки утримуються горизонтально. Це один з важливих етапів при проведенні перенесення хворого.

Завдання близьких або родичів хворого полягає в допомозі медичній службі "МедТаксі". Не потрібно відривати розмовами або радити як краще. Вірними діями в їх випадку буде відкривати двері, звільняти прохід, просити перехожих пропустити.

Все переміщення хворого здійснюють зазвичай два досвідчених санітари. Якщо вага лежачого хворого перевищує 100 кг, звичайно ж залучається ще один-два санітари. Відзначимо, що персонал (санітари) служби "МедТаксі" є міцними чоловіками, які мають досвід в правильному здійсненні перевезення лежачих хворих і забезпечують 100% безпеку процесу.

У момент оформлення договору важливо обговорить всі нюанси, які будуть впливати в тому числі й на ціну послуг медичної служби "МедТаксі":

  1. Стан здоров'я хворого: важливо мати висновок і дозвіл на транспортування лежачих хворих від лікуючого лікаря. Також медичний персонал "МедТаксі" самостійно проводить оцінку життєво важливих показників пацієнта, як До, так і Після проведення транспортування.

  2. Вага: від маси тіла пацієнта буде залежати кількість санітарів для здійснення спуску і підйому по сходах.

  3. Особливі потреби, наприклад травма хребта, коли пацієнта необхідно попередньо зафіксувати й використовувати спеціальні носилки або вакуумний матрац, який приймає положення тіла.

  4. Особливості розташування будинку: ширина дверних прорізів, поверх, наявність вантажного ліфта, наявність можливості під'їхати автомобілю до під'їзду та інше.

Тільки у разі врахування всіх деталей поїздка здійсниться безпечно і при цьому швидко.

Пам'ятайте, що лежачий пацієнт мимоволі може ставати заручником власної квартири, і тому будь-які зміни спочатку відбиваються на його психоемоційному стані. Відповідно крім психологічної підготовки Ви повинні забезпечити безпечну і комфортну поїздку хворого до відповідного пункту призначення, а зробити це Вам допоможе медична служба перевезень лежачих хворих "МедТаксі".

Джерело: https://medtaxi.com.ua/.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить