Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Білоцерківська міська лікарня № 2

Білоцерківська міська лікарня № 2

Лікарня
Терапія, Хірургія, Кардіологія
Україна, Біла Церква, вулиця Семашка, 9 Україна, 09112, Київська обл. обл., Белоцерковский р-н., Біла Церква, вулиця Семашка, буд. 9
+ всі адреси (1) Украина, 09112, Белая Церковь
 • Лікування
Парковка Парковка
Рекомендовані клініки
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

Контакти
Отзывы 1
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

 • Едуард
  27 січня, 2021
  Ліки призначав правильно, лікував нормально. Але через 3-4 дні лікування мама мені сказала, що він її обманув. Не знаю, що вона мала на увазі (мабуть стан так не покращувався, як він казав), але одну помилку (на мій погляд), яка потім виявилася критичною, він зробив. Він призначив клізму одразу після зупинки кровотечі, на наступний день. Запланував рентген для подальшого лікування ніг. Але міг направити маму на МРТ, погодивши це зі мною. Тому контролюйте цього лікаря, бо він може помилитися.
  Але ж якби клізму зробили нормально, може не було б таких фатальних ускладнень. Санітарка Неля приготувала холодну воду для клізми, а медсестра не проконтролювала це. Результат клізми – судоми усю ніч. Цій Нелі я дав 100 грн, щоб вона вдень допомогла двічі змінити памперс та помити. Так вона замість цього протерла всюди пил і після клізми дуже погано замінила памперс. Мабуть, мало дав.
  Ще є дві погані санітарки у цій хірургії. Це молода Свєта (любить спати в холі замість догляду за хворими) та стара бабця з копченим лицем (забув, як її звуть, ви впізнаєте). Не чекайте від них добрих справ. Тут вже писали про дуже неприємне відношення медперсоналу та санітарів до хворих, це так. Крім того, одна жінка з медперсоналу (медсестра/санітарка не знаю, світловолоса, років 60) часто продає ліки, нібито за проханням інших хворих, яким ці ліки вже не потрібні. Але я потім зрозумів, це ліки, які залишилися після хворих, які одужали або померли. А помирають там багато людей. За тиждень мені відомі 3 випадки по нашому крилу. Думаю, якщо у хворого важкий стан, то шансів вижити у цій хірургії майже немає. І це не дивно, люди вмирають, а заступник завідуючого грається на комп’ютері в аркаду (дуже часто я це помічав, коли заходив до нашого лікаря). Цей же заступник одразу на другий день поставив мені ультиматум, або я знаходжу 5 донорів (потім він задовольнився 4-ма), або перестають ставити крапельниці. Чотири дні я ловив донорів біля станції переливання крові і домовлявся про довідки.
  Бажаю довгих років життя тим, хто зміг вижити і одужати в цій хірургії.