Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Білоцерківський пологовий будинок

Білоцерківський пологовий будинок

Пологовий будинок
Акушерство, Анестезіологія, Гінекологія, Неонатологія + 6 спеціалізації Лабораторна діагностика, Медична статистика, Організація охорони здоров'я, Терапія, УЗ-дослідження, Ендоскопія
Україна, Біла Церква, вулиця Семашка, 7 Україна, 09100, Київська обл., Біла Церква, вулиця Семашка, буд. 7
+ всі адреси (1) Украина, 09100, Белая Церковь
 • Діагностика
 • Лікування
Wi-Fi Зона Wi-Fi Зона Парковка Парковка Оплата карткою Оплата карткою
Послуги

Послуги

84 послуги в медзакладі
Оперативні втручання (2)
Діагностика (10)
Лабораторні аналізи (63)
Медичні огляди (7)
Медичні довідки (1)
Стажування лікарів (1)
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

о нас

О нас

Акушерсько - гінекологічну допомогу жіночому населенню міста надає Білоцерківський пологовий будинок потужністю 200 ліжок.


Робота пологового будинку базується на неухильному виконанні діючих Наказів МОЗ України та інших нормативних документів.


В 2006 році в пологовому будинку було проведено капітальний ремонт та реконструкцію, що тривали з червня 2006р. до грудня 2006р., було освоєно біля 9 млн. грн., щорічно проводиться профілактичний ремонт приміщень пологового будинку.


Практично одночасно , в листопаді місяці 2006р. було здійснено перевід гінекологічного відділення з приміщення на вул. Підвальній, яке було віддалене від полового будинку на відстань 5 км, в приміщення пологового будинку. До складу гінекологічного відділення ввійшло заново збудоване приміщення операційного блоку.


Для надання акушерської допомоги в пологовому будинку забезпечено цілодобове чергування лікаря-анестезіолога, лікаря-неонатолога, 2 лікаря акушера-гінеколога та ургентного лікаря. Всі приміщення пологового будинку оснащені згідно паспорту оснащення, обладнані аварійним освітленням, що відповідає першій категорії електрозабезпечення , кондиційно-вентиляційною системою, а також централізованим водопостачанням, водовідведенням, централізованим опаленням.


Проведена реконструкція зробила можливим впровадження сучасних перинатальних технологій. Створені умови для спільного перебування матері та дитини. Пологові відділення мають в своєму складі 16 індивідуальних та сімейних пологових залів, оснащення яких з кожним роком покращується. В пологових залах сімейного типу передбачено умови для цілодобового перебування членів сім'ї породіллі. Функціонує також 2 палати інтенсивної терапії сімейного типу, в якій родичі жінки, що була родорозрішена кесаревим розтином , мають змогу перебувати цілодобово та брати участь в догляді за новонародженим.


Створений та працює індивідуальний пологовий зал для інфекційних хворих.


Рішенням координаційної Ради Міністерства охорони здоров’я України із впровадження заходів галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування в Україні на 2006-2010р.р.» 23.01.08р. Білоцерківському пологовому будинку надано статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», в 2013р була проведена переатестація на відповідність статусу та підтверджено цей статус.


Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380 4563 62521
Отзывы 2
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

 • Таня
  14 травня, 2023
  Була на прийомі у Ковальчук Вікторії Василівни,  каб.11 . Рішуче не раджу!!!
  Вона зовсім не цікавиться пацієнтами, її більше цікавить власна зовнішність. Приходить на роботу в такому вигляді, ніби зібралася на дискотеку. Розпущене волосся , часи на пів руки. В такому вигляді вона зібралася мене огляди на кріслі !!!? Знань та кваліфікації їй явно не вистачає.
 • Ірина
  02 травня, 2023
  Просто жахливо!!!
  Не дай боже потрапити на прийом до гінеколога Ковальчук Вікторії Василівни!
  Такої байдужості та зухвальства я ще не зустрічала.
  Свій поганий настрій демонструє на мені! Зверніть при розмові. В шокі від її поведінки.
  В аналізах та узд повний НУЛЬ.
  НАВІЩО ВОНА ПРАЦЮЄ В ЖК ???
Медична плафторма ITMED