Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Бучанська станція швидкої медичної допомоги

Бучанська станція швидкої медичної допомоги

Станція швидкої допомоги
Екстрена медична допомога
Україна, Буча, провулок Яблунський, 280 Україна, 08297, Київська обл. обл., Киево-Святошинский р-н., Буча, провулок Яблунський, буд. 280
+ всі адреси (1) Украина, 08297, Буча
 • Лікування
Парковка Парковка
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

Контакти
Отзывы 1
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

 • Ірина
  14 листопада, 2020
  У наші сумні часи тотального хаосу і безладу, коли ти не можеш буди впевнений ні в чому і боїшся в скрутний момент опинитись сам на сам із своїми проблемами, дуже приємно усвідомлювати, що таки існують особистості з великої літери "О", які не тільки бездоганно виконують свої службові обов'язки, а ще й проявляють справжні людські якості у найвищому сенсі цього слова.
  Всі ми наразі налякані тим, що в період пандемії ми можемо не отримати вчасно медичної допомоги, коли вона буде дуже нам потрібна. І от, пару днів тому, ввечорі, у мене раптово почався стан, який медики називають "гострий живіт". Сильні колючо-ріжучі болі в райноі апендициту, хоча мені його вже давно видалили. До того ще й, як ніколи раніше, дуже підвищився тиск. Вночі стан погіршився настільки, що мені довелось викликати "швидку", у глибині душі навіть не маючи надії, що вона приїде. Але "швидка" приїхала через 15 хвилин, і мені ДУЖЕ ПОЩАСТИЛО з лікарем. Протягом трьох нічних годин він був постійно поряд і провіз мене як дорогоцінний скарб по всіх необхідних для обстеження закладах, де мені зробили два види УЗД, взяли аналізи, показали гінекологу, урологу і хірургу. Так швидко таку величезну кількість обстежень я ще ніколи в житті не проходила!)) Лікар виявився до того ще й моїм земляком з Донбасу, з Луганської області, з сусіднього з моїм рідним Довжанськом міста, яке зараз також знаходиться на окупованій росією території.
  Хочу від усього серця щиро подякувати цій чудовій людині - Сергію Володимировичу Ігумнову - головному лікарю Станції швидкої допомоги у місті Буча, і радію тому, що такі Спеціалісти і Люди у нас не перевелись.
  Дякую ще раз, здоров'я Вам і усіляких гараздів, пане докторе!