Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Днепропетровская городская клиническая больница № 21

Днепропетровская городская клиническая больница № 21

Лікарня
Інфектологія
Україна, Канатная, 17 Україна, 49006, Канатная, буд. 17
  • Діагностика
  • Лікування
  • Реабілітація
Записатись до лікаря
+
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Графік роботи:
круглосуточно приемное отделение, стационар
с 8:00 до 15:00 городской центр профилактики и борьбы со СПИДом, консультативно-диагностический кабинет
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

о нас

О нас

Тимофєєва Людмила Василівна, головний лікар, заслужений лікар України про лікарню: 

✅ «Наша лікарня, комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 21 імені професора Є.Г. Попкової» Дніпропетровської обласної ради» забезпечує надання висококваліфікованої медичної допомоги хворим на інфекційні та паразитарні захворювання у відповідності до галузевих стандартів, планових показників діяльності і заходів обласних регіональних програм.

✅ В лікарні забезпечена належна робота єдиного в області спеціалізованого відділення інтенсивної терапії по наданню невідкладної допомоги хворим з інфекційною патологією. 

✅ Організована готовність госпітальної бази області на базі нашої лікарні на випадки карантинних інфекцій – холери, чуми, гарячки Ебола та інших. 

✅ Забезпечено виконання планів роботи обласного Департаменту охорони здоров’я та лікарні і робота була направлена на надання медичної допомоги хворим на інфекційні захворювання у відповідності до клінічних протоколів медичної допомоги, на підвищення рівня готовності до роботи в надзвичайних ситуаціях, в т.ч. при карантинних інфекціях, на виконання закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», заходів обласної програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки», наказів МОЗ України та наказів і розпоряджень обласного Департаменту охорони здоров’я.

✅ У складі лікарні міський Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом забезпечує належний рівень охоплення диспансеризацією ВІЛ-інфікованих, проведення їм високоактивної антиретровірусної терапії та профілактику опортуністичних інфекцій.

✅ Проводиться відповідна робота з кадрами, - відсоток лікарів з вищою атестаційною категорією становить 63%, що є одним з найвищім серед ЗОЗ області. В лікарні працюють позаштатні експерти з інфекційних хвороб обласного і міського департаментів охорони здоров’я.

✅ Плідна співпраця з кафедрою інфекційних хвороб медичної академії, співробітник котрої приймають участь у лікувально-діагностичному процесі та у спільних науково-практичних роботах з нашими лікарями.

✅ В інтересах пацієнтів ми пропонуємо і співпрацюємо з ЦПМСД м. Дніпро з метою використання можливостей лікарні щодо надання спеціалізованої стаціонарної медичної допомоги, проведення консультативно-діагностичної допомоги та проведення спеціальних лабораторних досліджень.

✅ Наша історія, наш досвід, наші висококваліфіковані спеціалісти доводять нашу прихильність інтересам пацієнтів, справі захисту людей міста і області від інфекційних захворювань і це є нашим сьогоденням і нашим майбутнім!»


Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380 56 375 7101

Поставити запитання

Отзывы
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

    Коментарі відсутні
Медичний інструмент