Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Київський Центр Фунготерапії, Біорегуляції та Аюрведи

Київський Центр Фунготерапії, Біорегуляції та Аюрведи

Консультативно-діагностичний центр
Нетрадиційна медицина + 1 спеціалізації Нетрадиційна медицина
Україна, Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 29, оф. 35В Україна, 02000, Київська обл., Голосіївський район р-н., Київ, вулиця Михайла Ломоносова, буд. 29, оф. 35В
 • Діагностика
 • Лікування
 • Реабілітація
Wi-Fi Зона Wi-Fi Зона Парковка Парковка
Записатись до лікаря
+
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Послуги

Послуги

5 послуг в медзакладі
Діагностика (3)
Лікувальні сеанси (2)
Лікарі

Лікарі

4 лікаря в медзакладі
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

о нас

О нас

http://fungodoctor.com.ua">Київський Центр Фунготерапії, Біорегуляції і Аюрведи надає консультативно-діагностичні послуги в лікуванні та профілактиці хронічних захворювань, проводить первинну і вторинну профілактику онкологічних захворювань методами натуропатії - аюрведа, фунготерапія, фітотерапія, дієтологія, фізіотерапія.


Серед людей, які звернулися до нас за допомогою, значну групу складають хворі з доброякісними і злоякісними пухлинними процесами.


Для профілактики онкологічних захворювань ми використовуємо: • дієтотерапію (враховуючи протипоказання і необхідність вживання певних продуктів);

 • антиоксиданти (ресвератрол в виноградному порошку, технологічно позбавленому глюкози, порошок виноградних кісточок, дигідрокверцетин і ін.);

 • мінеральні нанорозчини таких мікроелементів як селен, германій, цинк, магній, хром, залізо, марганець, кальцій);

 • рослинні препарати (лінійка водних рослинних екстрактів вітчизняного виробництва);

 • цілу серію аюрведичних препаратів, зроблених в Індії;

 • зелені водорості - джерела хлорофілу, амінокислот, вітамінів, мікроелементів і володіють антиоксидантними властивостями і багато іншого).


За основу ми взяли древні знання Аюрведи - наукові знання про те, як жити, щоб не хворіти, зберігаючи фізичне, психічне, соціальне і духовне благополуччя. У цій науці відводиться провідна роль нерозривному зв'язку виникнення будь-яких хвороб від порушень в тонких структурах людського організму (емоціях, психіці), які призводять до тілесних страждань. Тому лікувально-профілактичні заходи повинні поєднувати методи відновлення психо-емоційної рівноваги (психологія, йога-терапія і т.д.) з відновленням тілесної рівноваги шляхом коригування режиму праці та відпочинку, харчування, профілактики натуропатичними засобами і т.д.


Основний напрямок нашого центру - це http://fungodoctor.com.ua/ru/fungoterapiya/fungoterapiya.html">фунготерапія, наука лікування грибами, що має тисячолітню історію.


Інтерес до грибів як до джерел нових лікарських засобів відродився в середині ХХ століття, коли була відкрита ера антибіотиків. Використання грибних препаратів з лікувальною метою називається фунготерапія (фунго - по японськи - «гриб») і як цілий напрям японської медицини існує більше двох тисяч років. Сьогодні вона знайшла нове життя, вийшовши далеко за межі Японії, і зайняла заслужене місце в списку провідних напрямків натуропатії.


Незважаючи на те, що фунготерапія прийшла до нас зі східної медицини (Японія, Китай) в Росії і Європі також є багатовікова практика лікування грибами. Багато знахарі і цілителі з успіхом застосовували гриби нарівні з лікарськими травами.


Багато фахівців вважають, що фунготерапія є наукою майбутнього. На сьогодні за наявними результатами, вже прийнято вважати лікування лікарськими грибами дуже ефективним, особливо в області онкології.


Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380972317444

Поставити запитання

Отзывы
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

  Коментарі відсутні
Медичний інструмент