Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· КНП "Київська міська клінічна лікарня №18"

КНП "Київська міська клінічна лікарня №18"

Лікарня
Неврологія, Проктологія, Реабілітологія, Ендоскопія + 18 спеціалізації Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дієтологія, Кінезітерапія, Лабораторна діагностика, Організація охорони здоров'я, Патанатомія, Психотерапія, Реанімація, Рентгенологія, Стоматологія, Терапія, Трансфузіологія, УЗ-дослідження, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія
Україна, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 17 Україна, 01030, Київська обл., Шевченківський район р-н., Київ, бульвар Тараса Шевченка, буд. 17
 • Діагностика
 • Лікування
 • Реабілітація
Парковка Парковка Оплата карткою Оплата карткою Іноземні мови Іноземні мови Аптека Аптека
Записатись до лікаря
+
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Публикации

Статьи

Статьи отсутствуют.

о нас

О нас

Історія лікарні починається ще з ХIX століття. Дозвіл на будівництво університетських клінік був отриманий 1882 році. В 1885 році вступило до ладу двоповерхове приміщення на Бібіковському бульварі, в якому розмістились факультетські терапевтична та хірургічна клініки. В 1888 році поряд з’явився акушерсько-гінекологічний клінічний корпус. В 1899 році вступили до ладу прибудови до корпусу в яких розмістились інфекційні пологові ліжка, гінекологічні палати, відділення водолікування, бібліотека. Завершенням клінічного ансамблю стало спорудження в 1894 році корпусу патологоанатомічного інституту. В різні роки в лікарні працювали В.О.Караваєв, Ф.К.Борнгаупт, М.М.Волкович, Л.О., О.П.Кримов, В.П.Образцов, Ф.Г.Яновський, М.Д.Стражеско, О.Ф.Шимановський.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24 жовтня 2019 року №6/7579 "Про реорганізацію закладів охорони здоров'я, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва" лікарня реорганізована у комунальне некомерційне підприємство.

Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №18" — є закладом охорони здоров'я, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва.

Головним завданням закладу є забезпечення потреб населення у вторинній та третинній медичній допомозі. Лікарня здійснює консультативно-діагностичну допомогу, планову та ургентну хірургічну, проктологічну, гінекологічну, неврологічну, гастроентерологічну  і терапевтичну стаціонарну допомогу, паліативну допомогу та   реабілітацію.

Ліжковий фонд складає 415 ліжок.

На період пандемії КНП "Київська міська клінічна лікарня №18" включена до переліку госпітальних баз на 200 ліжок для прийому хворих з підозрою на гостру респіраторну хворобу COVID19 спричинену корона вірусом SARS-CoV-2.

Заклад є клінічною базою кафедр Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця:

 1. кафедра хірургії №1,

 2. кафедра внутрішніх хвороб №1,

 3. кафедра акушерства та гінекології №1
 4. кафедра радіології та радіаційної медицини


Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380 44 235 4056

Поставити запитання

Отзывы 2
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

 • Валерия
  02 лютого, 2022
  Здравствуйте! УЗИ ждём больше 2 часов! За дверью милые беседы. Пока дождёшься , можно сойти с ума
 • Аслан
  30 листопада, 2021
  Добрый день! Лежал неделю на лечении от ковида в этой больнице. Персонал профессиональный, отзывчивый и добрый. Спасибо лечащему врачу Данильченко Екатерине Николаевне и заведующей отделения, а также всему персоналу больницы. Единственное, что вызвало дискомфорт - это общий туалет для мужчин и женщин, к тому же без щеколд и крючков на дверях.
  С/у, Аслан.
Медична плафторма ITMED