КНП "Центр профілактики та боротьби З ВІЛ-інфекцією/СНІДОМ" Одеської міської ради
- Диагностика
- Лечение
- Реабилитация
ЛІКАРІ
О нас
КНП "Центр профілактики та боротьби З ВІЛ-інфекцією/СНІДОМ" Одеської міської ради("Центр профилактики и борьбы с ВИЧ-инфекцией/СПИДом")
- є закладом охорони здоров'я, заснованим на комунальній власності територіальної громади м. Одеси та створене для здійснення некомерційної господарської діяльності відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України.
Метою діяльності Центру є подолання ВІЛ-інфекції у м. Одеса.
Предметом діяльності є:
- тестування на ВІЛ;
- обстеження та лікування пацієнтів з підтвердженною ВІЛ-інфекцією;
- профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини;
- доконтактна та постконтактна профілактика передачі ВІЛ-інфекції;
- замісна підтримуюча терапія;
- психологічна допомога.
Система децентралізації кабінетів «Довіра» дала можливість надавати медичні послуги за місцем проживання пацієнтів.
Кожен може обрати найближчий кабінет та отримати послуги тестування на ВІЛ з дотестовим та післятестовим консультуванням.
Пацієнти з підтвердженим діагнозом ВІЛ-інфекції підлягають диспансерному нагляду. Лікар проводить обстеження та лікування пацієнтів (проведення дослідження крові на визначення кількості CD4-клітин та вірусного навантаження, проведення загальноклінічних лабораторних та інструментальних обстежень, призначення антиретровірусної терапїї та забезпечення препаратами, лікування опортуністичних інфекцій та інших захворювань, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією).
Лікар-акушер-гінеколог та лікар-педіатр забезпечують профілактику вертикальної трансмісії ВІЛ (передачі ВІЛ від матері до дитини).
Лікар-педіатр здійснює медичний нагляд за дітьми і підлітками з підтвердженим діагнозом ВІЛ-інфекції та дітьми, що народжені ВІЛ-інфікованими жінками.
У разі контакту, пов'язаного з ризиком інфікування ВІЛ, кожна людина з негативним ВІЛ-статусом має можливість отримати постконтактну медикаментозну профілактику передачі ВІЛ-інфекції( до 72 годин після ризикованого контакту).
Люди з негативним ВІЛ-статусом, які мають часті контакти, пов'язані з ризиком інфікування ВІЛ, можуть регулярно отримувати доконтактну медикаментозну профілактику передачі ВІЛ-інфекці.
Організація замісної підтримуючої терапії (препаратами опіодної групи) в Центрі стала базовим заходом для організації інтегрованої допомоги ВІЛ-позитивним пацієнтам.
Кожен пацієнт має можливість отримати допомогу лікаря-психолога та соціальних працівників.
Всі медичні послуги в Центрі надаються безкоштовно.
Вы не написали сообщение.
Ваш відгук відправлено. Після модерації він з’явиться на сайті
ВІДГУКИ