Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· КНП Солотвинська районна лікарня Богородчанської районної ради Івано-Франківської області

КНП Солотвинська районна лікарня Богородчанської районної ради Івано-Франківської області

Лікарня
Акушерство, Педіатрія, Терапія, Хірургія + 19 спеціалізації Анестезіологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Діагностика, Кардіологія, Лабораторна діагностика, Масаж, Медична статистика, Неврологія, Неонатологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Рентгенологія, Стоматологія, Травматологія, УЗ-дослідження, Фізіотерапія, Функціональна діагностика
Україна, , вулиця Грушевського, 20 Україна, Івано-Франківська обл., Солотвин, вулиця Грушевського, буд. 20
 • Діагностика
 • Лікування
Wi-Fi Зона Wi-Fi Зона Парковка Парковка Оплата карткою Оплата карткою
Записатись до лікаря
+
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Публикации

Статьи

 • 24 травня 12:05
  МКІП разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпекита Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України на виконання пункту 2 доручення Кабінету Міністрів України від01.05.2023 № 817/03-23 до листа Офісу Президента України від 25.04.2023 № 02-01/414  підготувало ряд інформаційних матеріалів для ознайомлення.
 • 30 липня 11:07
  28. липня  Всесвітній день боротьби з гепатитами. Статисика , інформувння та  стратегії дій!
о нас

О нас

 КНП "Солотвинська лікарня" надає стаціонарну допомогу по наступних профілях:

 • пологова допомога та неонатологія,
 • хірургія,
 • ортопедія та травматологія,
 • педіатрія,
 • терапія,
 • неврологія, а також амбулаторно-поліклінічну.
 • Проводяться рентгенодіагностичні, лабораторні, УЗ дослідження, бактеріологічні аналізи.

На основі рішення Богородчанської районної ради від 08.08.2019р. №452-24/2019 "Про реорганізацію шляхом перетворення Солотвинської районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство "Солотвинська районна лікарня" Богородчанської районної ради Івано-Франківської області" створено КНП "Солотвинська лікарня" Богородчанської районної ради Івано-Франківської області".

Історія становлення Солотвинської лікарні сягає 1945 р. До 1959 року лікарня мала статус центральної районної лікарні. У 1959 році в результаті адміністративної реформи було ліквідовано Солотвинський район, лікарня реорганізована в селищну дільничну. В 1977 році в результаті об'єднання декількох медичних установ отримала статус номерної районної лікарні.

КНП "Солотвинська лікарня" надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу понад 30 тис. мешканців 15-ти населених пунктів Богородчанського району Івано-Франківської області, розташованих у гірській місцевості. Лікарня має стаціонар на 75 ліжок (терпапевтичного, хірургічного, травматологічного, педіатричного, неврологічного профілів та пологове відділення).

До складу лікарні входить поліклінічне відділення розраховане на 200 відвідувань в добу. Функціонують клініко-діагностична та бактеріологічна лабораторії, кабінет УЗД, рентген та флюоркабінети, фізіотерапевтичний кабінет.

Згiдно договору №1068-Е420-Р000 вiд 30.03.2020 року про обслуговування населення за програмою медичних гарантiй укладеного мiж НСЗУ та КНП «Солотвинська лікарня» надаються 4 види медичних послуг, зокрема: хірургічні операцii дорослим та дiтям у стацiонарних умовах, стацiонарна допомога дорослим та дiтям без проведення хірургічних операцій, медична допомога при пологах, амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспецiалiзована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу. КНП "Солотвинська лікарня" в 2020 підтвердила першу акредитаційну категорію.


Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380 3471 41246

Поставити запитання

Отзывы
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

  Коментарі відсутні
Медичні витратні матеріали