Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Жовтоводської міської ради

Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Жовтоводської міської ради

Медичний центр
Педіатрія, Сімейна медицина, Терапія + 2 спеціалізації Діагностика, Лабораторна діагностика
Україна, Жовті Води, вул Козацької Слави, 15 Україна, 52200, Дніпропетровська обл., Жовті Води, вул Козацької Слави, буд. 15
 • Діагностика
 • Лікування
Записатись до лікаря
+
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Графік роботи:
Пн - Сб з 8:00 до 18:00
Нд з 8:00 до 12:00 черговий лікар
Пн -Нд з 8:00 до 20:00 невідкладна медична допомога
Лікарі

Лікарі

21 лікар в медзакладі
Публикации
о нас

О нас

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров`я України від 19.10.2018 року №1912 «Про ліцензування медичної практики», Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" (КНП «ЦПМСД»), отримано ліцензію на медичну практику за лікарськими спеціальностями: терапія, педіатрія, загальна практика-сімейна медицина та медицина невідкладних станів, за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, акушерська справа, лікувальна справа (невідкладні стани).  З 08 листопада 2018 року КНП «ЦПМСД» розпочинає медичну практику згідно з отриманою ліцензією, медичний персонал первинного рівня ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» переводиться на роботу до КНП «ЦПМСД».  

Розміщення КНП «ЦПМСД» здійснено на базі КНП «Жовтоводська міська лікарня» Жовтоводської міської ради, на умовах оренди:

 •  амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 на базі поліклініки №1 вул. Кропоткіна,16 - терапевти та сімейні лікарі, 
 •  амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 2 на базі дитячої поліклініки вул. Кропоткіна,16 - педіатри.

Графік роботи КНП «ЦПМСД» з понеділка до суботи з 8-00 до 18-00 години, у неділю працює черговий лікар з 8-00 до 12-00 години. З січня 2019 року введені в дію корпоративні телефони у кожного лікаря Центру ПМСД та доведені до відома населення через ЗМІ та на інформаційних дошках.

Стосовно викликів до дому: На підставі наказу МОЗ України від 19.02.2018 року № 504 «Про затвердження порядку надання первинної медичної допомоги» лікар з надання первинної медичної допомоги (лікар педіатр) за медичними показами приймає рішення про надання медичної допомоги за місце проживання пацієнта або з використанням засобів телекомунікацій, відповідно до режиму роботи надавача первинної медичної допомоги: 

 1. Медичний реєстратор реєструє виклики додому для хворих з хронічними захворюваннями, які втратили або частково втратили здатність до самообслуговування з 7-30 до 10-00 годин щодня, окрім суботи та неділі.
 2. Для запису на прийом до Вашого лікаря скористайтеся послугами колл-центру (067-807-20-94; 067-807-20-95; 050-779-61-47)

Контакти

Контакти

Міський телефон:
+380 67 807 2094

Поставити запитання

Отзывы 7
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Відгуки про клініку

 • Олег
  31 січня, 2024
  Матерясь и бормоча
  Шло подобие врача.
  После курсов и работы
  Еле ноги волоча.
  Весь не чёсан и помят
  Идёт доктор хмур до пят.
  Педиатр и проктолог,
  Терапевт и гинеколог,
  Окулист и зубов рвач –
  Он теперь семейный врач!
 • Світлана
  15 січня, 2024
  Ну як так? Телефонуєш по декілька годин у той коли центр і не можеш додзвонитися!!!Не можливо додзвонитися коли це потрібно,коли потрібна допомога і попасти до терапевта.,оформити лікарняний.Організація роботи медзакладу на нижчому рівні.Була б можливість -ніколи б не ходила до лікарні..
 • Назар
  03 серпня, 2023
  Добрий день! Звертався до сімейних лікарів в центр -  консультації проходили якісно, проводилась профілактика захворювання та рекомендації щодо здорового способу життя. Отримав лікарняний,  направлення на загальний аналіз крові та сечі, вакцинувався. Персонал відносився з розумінням. В поліклініці помітно яка велика кількість людей проходить через лікарів та яке навантаження має персонал, через його недостатню кількість. Надіюсь у вас з'являться нові спеціалісти, для легшої та ефективнішої праці з пацієнтами. Відвідував центри в Кривому Розі - дуже помітно - менша кількість людей в коридорах - достатньо персоналу, порівняно з поліклінікою в Жовтих Водах. Всього найкращого вам. Нехай поліклініка розвивається та дарує здоров'я та надію людям! Дякую!
 • Людмила
  09 лютого, 2021
  Доброго дня.Обратилась к своему семейному врачу.И была удивлена как Павлова качественно и профессионально делала осмотр.Медсестра тоже на высоте.Спасибо огромное моим врачам,я не ошиблась в выборе.
 • Наталія Михайлівна
  04 грудня, 2020
  «Від щирого серця дякую всім медичним працівникам КНП «ЦПМСД, а саме прекрасним лікарям, медичним сестрам та іншому медичному персоналу – за велику роботу та турботу, високий професіоналізм, чуйне ставлення до здоров’я пацієнтів, за теплоту та увагу, за добре слово, яке лікує краще будь будь-яких ліків. Особлива подяка завідувачу Негоді А.С. стимулу та наснаги у Вашій нелегкій роботі!»
 • Анна Ивановна
  15 вересня, 2020
  От всей души выражаю благодарность за профессионализм, за бескорыстный и благородный труд семейному врачу Павловой А.С. Она умеет находить слова поддержки и несмотря на большой поток больных, всегда терпеливо ответит на все вопросы, даст нужные советы и рекомендации. И большое спасибо медсестрам за оперативность и профессионализм в условиях экстремальных ситуаций.
 • ИРИНА
  25 травня, 2020
  Хочу залишити відгук про медичних фахівців Центру ПМСД, а особливо щиро подякувати за кваліфіковану пораду головному лікарю Проняєву Юліану Миколайовичу. У Вас чудовий підхід до пацієнтів. Негода Альона Сергіївна - Ви великий професіонал своєї справи, а також привітна і акуратна, що дуже важливо. Приємна та спокійна в консультації. Все чітко та зрозуміло пояснила. А саме головне, що всі її поради та настанови дають бажаний результат. Дякую, що ввічливо та з посмішкою зустрічаєте відвідувачів. Це притягує.
Медичні витратні матеріали