Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· АРТ - терапія для вагітних. Ляльки-мотанки.

АРТ - терапія для вагітних. Ляльки-мотанки.

12 Квітня 2022 19:19
1246
12 Квітня 2022 19:19

АРТ- терапія – цілюща сила творчості для вагітних жінок!

У кожної майбутньої мами - свої переживання, хвилювання і занепокоєння. Під час вагітності жінки стають особливо чутливими до всього, що відбувається навколо них і з ними самими. І не завжди ми можемо прийти до позитивного мислення і спокою, які так необхідні в цей період.

Особливо важко приходиться вагітним жінкам зараз, під час війни… Творчість допоможе жінці знизити тривожність, подолати страх перед пологами, навчитися спілкуванню з малюком та прийти до гармонії з самою собою.

Будь-який різновид творчості - малювання, робота з глиною, в'язання, шиття, спів - може називатися арт-терапією. Оскільки в процесі цієї діяльності людина заспокоюється і концентрується на процесі, забуваючи про неприємності. Однак якщо раніше занять творчістю не було, то краще почати це в компанії майбутніх матусь під керівництвом інструктора та психолога. За творчою роботою вагітної жінки можна визначити емоційний стан, допомогти їй справитися з тривогами, пов'язаними з майбутнім материнством.

В нашому центрі планування сім’ї, проводиться МК по виготовленню ляльки-мотанки «травниці», як оберіг для майбутніх матусь.

Створена своїми руками і наповнена ароматними висушеними рослинами, лялька-мотанка «травниця» є домашнім родинним оберегом. З давніх – давен вірили, що залежно від складу трав лялька допоможе під час хвороби, захистить від негативу, залучить любов. Розташовується дома, в кутах кімнати, над входом, біля ліжка немовляти, нею грають діти. Оберіг «травниця» створюється з позитивними думками і вірою в її магічні сили.

Лялька-оберіг — мотанка, що є закручуванням з льняної або полотняної матерії, при цьому спідниця-мішечок у неї наповнена ароматними цілющими травичками. Ще в 2 вузлики, прив'язаних до зап'ясть, і в груди при виготовленні також кладуть висушені трави. Наповнену запашними лікарськими рослинами ляльку слід трохи пом'яти руками для заповнення кімнати трав'яним духом. Запах наповнювача може зберігатися до 2 років, потім його оновлюють. Кожна лялечка унікальна, бо створена Вами особисто.

Скомпоновані різними способами рослини, допомагають при безсонні, головному болі, дієві для зміцнення імунітету, при профілактиці грипу і простуди. Для захисту від злих духів наповнювали оберіг папороттю, кропивою, вересом, чорнобривцями, полином, соняшником, звіробоєм, пижмом. Для залучення достатку і любові застосовували бузок, білу лілію, ромашку, конвалії, черемху, чорнобривці, а для успіху — конюшину, гвоздику, імбир.

Якщо Ви відчуваєте тривожність під час вагітності в цей нелегкий час, страх перед пологами, або ж просто хочете навчитися зробити оберіг на здоров’я своїми руками, запрошуємо в наш заклад на майстер клас по виготовленню ляльки – мотанки своїми руками. Адже, ваша основна задача зараз, вагітних жінок, максимально зберегти своє здоров'я для продовження нашого славетного українського роду, заради цього нас захищають!!! А ми вам в цьому допоможемо. 

Ваш перинатальний психолог

Інна Омельницька-Бондаренко

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі