Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Дієтичні добавки для спортсменів: для поліпшення витривалості та відновлення

Дієтичні добавки для спортсменів: для поліпшення витривалості та відновлення

30 Листопада 2023 09:57
226
30 Листопада 2023 09:57

У світі як аматорського, так і професійного спорту застосування біодобавок є звичайною практикою. Їх використовують у видах спорту на витривалість, силові та швидкісні види спорту. Купити дієтичні та харчові добавки для спортсменів можна у формі таблеток, капсул, порошку, напоїв або у вигляді батончиків. Однак варто пам'ятати, що кожна дієтична добавка має бути адаптована до індивідуальних потреб спортсменів, і її вживання ніколи не замінить правильно збалансоване харчування.

Чи впливають харчові добавки на активність людини?

Біодобавки відіграють ключову роль у підвищенні фізичної працездатності. Як професійні спортсмени, так і спортсмени-аматори можуть отримати користь від відповідного харчування і добавок, щоб поліпшити свою фізичну форму і домогтися кращих результатів. Багаті на білки, збалансовані вуглеводи, корисні жири та достатнє споживання мікроелементів, вони є ключем до підтримання та поліпшення фізичного стану. Дослідження вчених по всьому світу підтверджують, що регулярне їх вживання підвищує фізичну та розумову здатність і покращує стан здоров'я загалом. 

Фізична активність є невід'ємною частиною здорового способу життя

Сприятливий вплив регулярних фізичних вправ на здоров'я відомий уже давно. Фізична активність є невід'ємною частиною способу життя. Це важливо для правильного фізичного, розумового та соціального розвитку і здоров'я. Спорт та систематична фізична активність, адаптована до індивідуальних потреб, стимулює розвиток і підтримує здоров'я та фізичний стан у дорослому віці.

Харчові добавки для спортсменів: ефективність і показання

Під час фізичних вправ в організмі відбувається низка процесів, які потребують, серед іншого, адекватного постачання енергії та макронутрієнтів: білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мінералів. Під час активності вода та електроліти втрачаються, і збільшується потреба, наприклад, у вітамінах групи B. Варто підкреслити, що потреба в окремих поживних речовинах варіюється залежно, серед іншого: статі, віку, стану здоров'я та виду виконуваної діяльності. Фізично активна людина в період підвищених фізичних навантажень, інтенсивних тренувань чи змагань має розглянутися прийом певних макро- та мікроелементів. Для того, щоб було легше збалансувати раціон спортсмена, виробники пропонують різноманітні харчові добавки. 

Їхня ефективність полягає в такому:

  • є незамінними елементами різноманітного й оптимального раціону, легкозасвоюваного та невеликого обсягу; 
  • підвищують швидкість і ефективність регенерації тканин після тренувань;
  • благотворно впливають на роботу всієї опорно-рухової системи, знижуючи ризик травм;
  •  підтримують виробництво нових м'язових клітин і позитивно впливають на їхнє правильне функціонування.

Рейтинг корисних дієтичних добавок для спортсменів

Біодобавки містять безліч корисних  макро та мікроелементів для відновлення організму після інтенсивних тренувань, зміцнюють імунітет і здоров'я людини. 

Серед затребуваних і корисних слід відзначити:

  • Білкові добавки. Містять білок, який є основним будівельним матеріалом м'язів, тому зі збільшенням фізичної активності потреба в цьому інгредієнті збільшується.
  • Креатин. Універсальна добавка. Його найпростіша і найпопулярніша форма – моногідрат креатину, який відрізняється високою біодоступністю.
  • Бета-аланін. Це амінокислота, яка підвищує м'язову витривалість і працездатність. Блокує нейром'язову втому.
  • Кофеїн – відомий своїми стимулювальними і термогенними властивостями. Він не тільки стимулює організм до дії і підвищує спонтанну рухову активність, але також знижує відчуття втоми і підвищує аеробну і силову витривалість.
  • Кисень добавки. Розроблені для успішного вирішення проблем, пов'язаних з недостатнім надходженням в організм кисню під час силових тренувань.
  • Ізотонічні напої. Їхній склад характеризується наявністю таких мінералів, як калій, фосфор, кальцій, натрій,магній, вітамінів і вуглеводів. Призначені для спортсменів або працівників фізичної праці, тобто людей з дуже високим ступенем фізичної активності.

Під час купівлі біодобавок слід дотримуватися кількох правил. Найголовніше з них - використання препаратів відомих і перевірених виробників. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що дієтичні добавки будуть безпечні для організму. Їх прийом повинен бути відповідним до рекомендацій на пакуванні або листку-вкладиші, що додається.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі