Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Грип, ГРВІ в умовах COVID-19

21 Жовтня 2022 11:35
675
21 Жовтня 2022 11:35

Ми живемо в умовах COVID-19. Зараз відмічається підвищення захворюваності на коронавірусну інфекцію та сезонні вірусні захворювання. Як відрізнити грип, ГРВІ та коронавірус? Грип (ГРВІ) та COVID-19 – респіраторні захворювання які викликаються різними вірусами. Причиною першого є віруси грипу, другого – коронавірус, вперше виявлений у 2019 році. Як грип (ГРВІ), так і COVID-19 можуть передаватись від людини до людини, які перебувають поруч не дотримуючись дистанції. У порівнянні із грипом, COVID-19 може викликати більш серйозні наслідки для здоров’я. Обидва захворювання можуть мати важкий перебіг та летальні наслідки.

Інкубаційний період під час зараження COVID-19 сягає більше 14 днів (від 7 до 25 днів), при грипі (ГРВІ) (7 – 14 днів). Температура при коронавірусній інфекції до 39оС і вище може триматися весь період захворювання, при грипі 38оС і вище може триматися 3 – 4 дні, при ГРВІ субфебрильна.

При грипі відмічається виражений головний біль, слабкість яка може тривати 2 – 3 тижні, при COVID-19 головний біль триває весь період захворювання.

Також спостерігаються такі симптоми коронавірусу: біль в горлі, м’язах, суглобах; нудота,  діарея; втрата смакової та нюхової чутливості. Основна відмінність COVID-19 від ГРВІ та грипу: відсутність нежиті, чхання. Попри закладеність носа, слизовиділення не спостерігаються.

Тому, якщо у вас з’явились вищеперераховані симптоми необхідно звернутись до лікаря.

Відмінності в симптомах є підставою для постановки кінцевого діагнозу COVID-19. Вірогідні методи – експрес-тест на антиген або ПЛР-діагностика.

Щоб уникнути захворювання, необхідно дотримуватись правил особистої гігієни, зберігати дистанції в приміщенні, та обв'язково використовувати маски! Основним заходом профілактики на даний час є вакцинація. Не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких!

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі