Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Інтерв'ю з Палигою Ігорем Евгеновичем - директором Клініки репродукції людини "Альтернатива".

Інтерв'ю з Палигою Ігорем Евгеновичем - директором Клініки репродукції людини "Альтернатива".

28 Марта 2019
1846
Ігорю,розкажіть будь ласка,як Ви прийшли в медицину?

Великий вплив зробили батьки,вони  були впевнені, що я виберу саме медицину. Я прагнув виправдати надії сім'ї, відмінно навчався в школі, захоплювався анатомією, біологією. Вступивши до медичного інституту, закінчив його з червоним дипломом і жодного разу не засумнівався в правильності свого вибору.

Ігорю, яких пацієнтів у вас зараз найбільше всього (з якими проблемами звертаються,якого віку і.т.д)?

У сучасних умовах безпліддя вважають однією з найбільш важливих проблем медицини,не в залежності від віку, так як від нього страждають 15-20 % подружніх пар.

Основними причинами безпліддя серед українських жінок є: штучне переривання вагітності (аборт), запальні захворювання статевих органів, включаючи ті, що передаються статевим шляхом, ендокринні порушення, трубний та імунологічний фактори. У кожному конкретному випадку причиною безпліддя можуть бути не один, а кілька джерел. Досить часто встановити справжню причину безпліддя буває нелегко, і це можливо тільки при комплексному дослідженні подружніх пар. Тому так важливо провести повне обстеження: ми повинні точно знати, в чому проблема, щоб підібрати правильну стратегію лікування.

Аналізи здані, все чудово, а вагітність не наступає. Чому так відбувається?

Чим раніше жінка вступає в дітородний процес, тим більше у неї шансів зачати, виносити і народити здорову дитину. Але навіть якщо жінка не може зачати дитину природним шляхом через придбаних з віком проблем зі здоров'ям, у неї залишається можливість допоміжних репродуктивних технологій.
Часто відбувається, коли вагітність стає самоціллю. Таким жінкам я раджу відпустити ситуацію, переключиться на щось інше, поїхати відпочити, абстрагуватися, в жодному разі не перетворювати вагітність на нав’язливу ідею.

Якщо мова йде про пару місяців невдалих спроб завагітніти, то хвилюватися не варто. Можливо справа в причинах і факторах, які не є серйозною перешкодою до зачаття: нерегулярні або занадто часті статеві акти, що не збігаються з фертильними днями.

Зайва вага жінки впливає на її здатність до зачаття. Було доведено, що найскладніше завагітніти жінкам, які страждають від ожиріння з дитинства. Прийом деяких лікарських засобів: анальгетики, антибіотики, антидепресанти і деякі інші препарати негативно впливають на фертильність. Шкідливі звички: куріння, вживання алкоголю, наркотиків і навіть кофеїну знижує шанси завагітніти і привести здорове потомство. Ослаблений імунітет, нестача вітамінів, cтрес.

Коли ставлять діагноз «безпліддя», що робити?

Діагноз «безпліддя» встановлюється, якщо пара протягом одного року, живучи статевим життям без контрацепції, не може зачати дитину. Для постановки точного діагнозу необхідно оцінити репродуктивну функцію обох партнерів. Обстежитися повинні як чоловік, так й жінка.  Жінку оглядає акушер-гінеколог (гінекологічний огляд і УЗД органів малого тазу). Пара здає ряд необхідних аналізів на визначення рівня гормонів у крові. Після цього визначається тактика та методи лікування.

Яка результативність методу запліднення in vitro?

Завдяки використанню у своїй роботі сучасних наукових підходів, постійного аналізу та удосконаленню мого колективу успішність ЗІВ (запліднення in vitro), на сьогоднішній день, зросла з 15% до 85%.

Чи багато пацієнтів відвідують ваш медичний  заклад?

Так,багато оскільки послуги недешеві, переважно клієнтами клініки є подружжя із доходом «середній плюс» і вище. До нас приїжджають не лише зі Львова, а й з усіх регіонів. Із регіонів зараз їдуть навіть більше, ніж зі Львова. З-за кордону їдуть небагато. В першу чергу ці пацієнти обирають медичні заклади в Україні через привабливу для них ціну і можливість лікуватися від безпліддя та пройти процедуру штучного запліднення без довгих черг очікування, як, наприклад, у Німеччині чи США. З Польщі до України приїздять пацієнти, яким потрібна допомога в якості донорського матеріалу.

У нас завантаження є доволі достатнім. В рік можемо пролікувати до 1000 пар.

Чи існує відмінність вагітності шляхом запліднення in vitro від природної?

 Відмінність вагітності, що настала в результаті допоміжних репродуктивних технологій, від природної вагітності - тільки в способі зачаття і особливої підтримуючої терапії. При заплідненні in vitro в порожнину матки переноситься ембріон. Для того, щоб відбулася імплантація лікарі призначають гормональну терапію. Після її скасування ведення вагітності нічим не відрізняється від ведення звичайної вагітності. 
Це стосується і пологів. Якщо немає медичних протипоказів для мами або дитини, то пологи після ЗІВ проводяться природним способом.

Часто виникають страхи, що вагітність в результаті ЗІВ протікає з ускладненнями. Чи насправді це так?

Відвідування жіночих консультацій  зазвичай відрізняється тільки на початку першого триместру, коли потрібно впевнитися в нормальному початковому розвитку вагітності. В основному ці турботи беруть на себе лікарі центрів репродуктології, але це не є обов’язковим. Після короткого спостереження на початку вагітності, зазвичай до 6-8 тижнів, жінці пропонують встати на облік в консультацію за місцем її проживання. Дуже часто в нашій клініці пацієнти і залишаються, стають на облік та спостерігаються до пологів.

Як ви відноситесь до нового тренду – пологи на дому?

До домашніх пологів я ставлюся вкрай негативно. Ми живемо в той час, коли медичні технології зобов'язані допомагати і мамі і малюкові.

Нерідкі випадки, коли природний фізіологічний процес пологів вимагає швидкого медичного втручання. Малюкові після появи на світ теж іноді потрібно спеціальне медичне обладнання. Вже не говорячи про стерильність. 

Багатьох жінок цікавить, як можна  відновити щільність та пружність тканин в інтимній зоні та попередити нетримання сечі?

На сьогоднішній день цими проблемами займається естетична гінекологія, яка розвивається швидкими темпами. Якщо раніше жінки уникали обговорення делікатних проблем, то сьогодні аспекти інтимного комфорту є більш актуальними і популярними серед сучасних жінок.

Для зволоження і підвищення тонусу великих і малих статевих губ, піхви рекомендується плазмоліфтінг. Це метод внутрішньотканинного введення збагаченої тромбоцитами плазми (PRP) пацієнта. Плазмова терапія вже понад 20 років застосовується в США, Європі під назвою PRP (Platelet Rich Plasma) терапія. Плазма (рідка частина крові) збагачена білками, вітамінами, мінералами та гормонами. Ці елементи мають потужний омолоджуючий ефект. Очікуваний результат - відновлення тонусу і тургору (ступінь наповнення, пружності) тканин урогенітальної області, особливо у жінок в менопаузі. 

Більше половини жінок хоча б раз стикаються з проблемою нетримання сечі. Іноді воно виникає у молодих дівчат після пологів, або ж навпаки з віком тканини і м'язи тазу втрачають природну еластичність. Через втрату колагену і еластину втрачається їх еластичність, тому тканини більше не в змозі забезпечити надійну підтримку уретри і адекватну роботу сфіктера сечівника.

На жаль, ця проблема сьогодні дуже актуальна і вражає своєю масштабністю. При її наявності жінкам доводиться мати справу з неконтрольованою втратою сечі (неконтрольованим сечовиділенням). Багато жінок роками відчувають дискомфорт від цього, постійно використовуючи прокладки, практично відмовляючись від інтимного життя та активної участі в соціумі, але чомусь соромляться про це розповідати. На сьогоднішній день існують малоінвазивні методики, що дозволяють в короткі терміни позбавити жінку від нетримання сечі і пов'язаного з цим психологічного дискомфорту.

Симптоматика нетримання сечі, як і її причини, доволі варіабельна та може проявлятися:
  • нездатністю контролювати сечовипускання;
  • мимовільним сечовипусканням при кашлі, чханні, сміху, підйомі важких предметів, бігу, стрибках тощо;
  • нестримним раптовим позивом до сечовипускання, неконтрольованою потребою помочитися, що веде до середнього чи значного виділення сечі;
  • незначним витіканням рідини при ненаповненому міхурі й нестримному позиві;
  • відчуттям опущення стінок піхви, відчуттям «чужорідного тіла»;
  • відчуттям неповного спорожнення сечового міхура після сечовипускання.
Поява таких симптомів повинна викликати бажання звернутися до лікаря. Щоб прийняти таке однозначно правильне рішення, жінка має знати, що вона не одна вимушена боротися з цією проблемою. 

Процедури з естетичної гінекології доводять свою ефективність не лише у пацієнтів які раніше не проходили жодного лікування, але і в тих, хто вже безрезультатно пробував інші методи.
Лікування даного захворювання за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти дає миттєвий і тривалий терапевтичний результат, позбавляючи пацієнтку від дискомфорту.

Розкажіть, будь ласка, докладніше про естетичну гінекологію?

На сьогоднішній день особливу популярність набирає цей  напрямок в медицині, який дозволяє вирішити різні  жіночі проблеми за допомогою малоінвазивних безопераційних методик. Естетична гінекологія дозволяє вирішити широкий спектр проблем, з якими може зіткнутися жінка. Це, перш за все, вікові зміни і їх наслідки, наприклад, гіпотрофія великих статевих губ втрата об’єму в даній області, асиметрія. У період клімаксу жінка може відчувати підвищений дискомфорт через сухість в піхві та свербіж.

Сьогодні ми можемо змінити форму статевих губ, виконати відбілювання шкіри інтимної зони, за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти змінити чутливість при статевому акті, вирішити проблему аноргазмії, недостатньо вираженого оргазму, змінити обсяг зони G, і, в цілому, підвищити якість статевого життя жінки без операції.
Я чув лише хороші та позитивні висловлювання щодо даних процедур.

На що потрібно зважати при виборі процедури та закладу?

Завжди потрібно зважати на репутацію медичного закладу, до якого Ви будете звертатися з даною проблемою,він має бути обв’язково профільним та фаховим .Вузька спеціалізація закладу теж свідчить, що фахівець є дійсно фахівець.Зараз дуже багато закладів які хапаються за все підряд за що платять гроші. Я вважаю, що це не вірно. Ну і команда має бути професіоналів .Для мене, як для керівника, дуже важлива репутація мого закладу, тому я вкладаю не в маркетинг, а навчання та розвиток своєї команди.

В нас не є широкий спектр послуг, але те, що ми пропонуємо, робимо бездоганно і на високому рівні. Працюємо лише з перевіреними,сертифікованими препаратами.
Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Данный материал публикуется на условиях рекламы. Ответственность за достоверность содержания несут авторы материалов.

Материал предоставлен:

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии