Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Консультація вертебролога у клініці «Time+»

Консультація вертебролога у клініці «Time+»

12 Лютого 2024 11:45
158
12 Лютого 2024 11:45

При патологіях хребта чи необхідності лікування опорно-рухового апарату необхідно скористатися консультацією лікаря вертебролога. Він є фахівцем у знанні та розумінні того, яка будова у хребта, як він працює, які функції виконує, а також досконало знайомий із захворюваннями спинного мозку та спинальних нервів.

У галузі вертебрології об'єднані знання неврології та ортопедії. Кожен із методів дозволить визначити проблему та провести діагностику. Якщо потрібний вертебролог київ, то варто звернутися до клініки «Time+», де є можливість отримати консультацію фахівця, провести діагностику та подальше лікування. Комбінація досвіду та сучасних технологій призводять до ефективного лікування багатьох діагнозів.

Коли потрібна допомога вертебролога?

Пацієнти з різними патологіями та проблемами можуть звертатися до клініки, отримуючи кваліфіковану допомогу вузькоспрямованого лікаря. 

Цими проблемами можуть бути:

  • остеохондроз;
  • протрузії та грижі міжхребцевих дисків;
  • спондильоз;
  • спондилолістез;
  • стеноз;
  • радикулопатія;
  • травми хребта та багато іншого.

На прийом до лікаря потрібно піти також при хронічних сильних болях у спині, при болях у шиї, у поперековому або грудному відділі, онімені та поколювання кінцівок та багато іншого.

Консультації вертебролога вкрай важливі для людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, постійно працюють у сидячому положенні, а також багато часу проводять у незручному положенні. Додатково потрібна допомога лікаря з діагностикою після забиття м’язів, травм спини та інших факторів.

Діагностика та лікування

Все починається з попередньої консультації та збору даних. Після чого лікар проводить візуальний огляд пацієнта, робить рухові тести та проби, щоб оцінити рефлекси та чутливість. Обов'язково проводяться МРТ, КТ та рентгенографія.

Надалі після визначення діагнозу та точної проблеми проводиться медикаментозне лікування, блокади анестетиками, різні види плазмотерапії, мануальна терапія та багато іншого. Нерідко призначаються фізкультурні вправи, і навіть носіння ортопедичних аксесуарів.

Переваги клініки «Time+»

Гарантується комплексна та експертна діагностика за будь-яких діагнозів та обставин. Високий рівень професіоналізму всіх лікарів дозволить ознайомитися навіть із найскладнішими ситуаціями та знайти ефективне рішення для лікування.

Лікування буде націлене на результат, причому застосовуються як відомі методики, так і новітні інноваційні рішення різного типу. Є постійний супровід пацієнта та зворотний зв'язок, що дозволить бути в курсі того, як пацієнт почувається.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі