Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Консультація нейрохірурга в Одесі. Хто направляє? Коли необхідно звернутись? Що взяти з собою?

Консультація нейрохірурга в Одесі. Хто направляє? Коли необхідно звернутись? Що взяти з собою?

27 Вересня 2023 14:52
638
27 Вересня 2023 14:52
Нейрохірург – лікар, що займається діагностикою та хірургічним лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи.

Хто направляє до нейрохірурга?

В більшості випадків пацієнтів до нейрохірурга на консультацію направляє лікар невропатолог, але інколи направляє сімейний лікар та люди самостійно приходять до нейрохірурга. 
Наведу приклад як самостійно пацієнтка прийшла до мене на консультацію. В один з робочих днів прийшла пацієнтка і задала питання – ви можете мене прооперувати з приводу невриноми Мортона? На запитання, хто вам поставив такий діагноз? і які ви пройшли обстеження? Пацієнтка відповіла – що симптоми вона почитала і Інтернеті, про діагностику теж прочитала в інтернеті, зробила МРТ правої стопи – і на МРТ діагностовано невриному Мортона. Після огляду пацієнтки, ознайомлення зі скаргами, огляду пацієнтки та даними МРТ діагноз невринома Мортона підтверджено, пацієнтка прооперована і біль в правій стопі більше не турбувала.  
Самостійно пацієнти звертаються на консультацію до нейрохірурга, коли не допомагає консервативне лікування з приводу грижі міжхребцевого диску, а невропатолог не направляє. З власного прикладу - пацієнти телефонують і кажуть, ми вже лікуємося 6-9 місяців, все спробували і нічого не допомагає, ми готові на операцію.  

Коли необхідно звернутися саме до нейрохірурга, а не до невролога?

Наявність вогнищевої мозкової симптоматики, яка може вказувати на ураження конкретної ділянки головного мозку; з травмою головного мозку; з травмою хребта; підозра на аневризму судини головного мозку, тромбоз судини та іншу судинну патологію; біль у спині, що не піддається консервативному лікуванні; виражений біль в проекції лицевого та трійчастого нервів; підозра на пухлинні утворення головного мозку; судинних мальформацій в басейні головного мозку; біль та слабкість в руці.

Як правильно підготуватись до консультації і що потрібно взяти з собою на консультацію? 

Перед прийомом нейрохірурга раджу підготувати список питань, на які ви бажаєте отримати відповіді. А також чітко формулювати особливості вашої проблеми: в чому вона полягає, коли з’явились перші симптоми, з чим ви можете їх пов’язати. 
Якщо ви раніше проводили обстеження, що стосуються вашої проблеми (КТ, МРТ, УЗД судин, ЕЕГ та ін.) та отримували лікування, рекомендую взяти з собою діагностичні висновки та призначення лікарів. Це допоможе оцінити динаміку вашого стану та передбачити можливі зміни станом на зараз, встановити правильно діагноз та надати правильні рекомендації щодо лікуванні Вашого захворювання. 

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі