Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· ЛФК – важлива складова комплексу лікування

ЛФК – важлива складова комплексу лікування

02 Лютого 2021 09:30
1655
02 Лютого 2021 09:30

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - це особливий сегмент медицини, який вивчає практику застосування фізичних засобів захисту при лікуванні, так і в профілактиці захворювань та травм. Це комплекс спортивних навантажень та вправ, заснованих на значних аналітичних анатоміях та фізіології організму людини, що є ефективним та доступним способом відновлення, зміцнення здоров'я, реабілітації після травми та соматичних захворювань. ЛФК використовує спеціально підібрані фізичні правила, часто із застосуванням спортивного або реабілітаційного інтелекту, у поєднанні з прийомами правильного життя.

Лікувальна фізкультура у Сумському обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансері – це підібраний комплекс вправ, спрямований навчити пацієнтів правильному положенню та безпечним гімнастичним рухам, що зміцнюють необхідну групу м'язів, відновлюють рухливість суглобів, забезпечують повноцінне і правильне кисневе насичення та здорове кардіонавантаження. Ми пропонуємо індивідуальні та групові заняття для відновлення після операцій, травм, лікуванні захворювань хребта та суглобів, хронічної втоми, при вегето-судинних порушеннях і для загального зміцнення тіла та здоров'я. Лікувальна гімнастика проводиться в режимі роботи диспансеру на основі призначеної схеми лікування в індивідуальному або малогруповому порядку, завжди під контролем та з допомогою реабілітологів.

Ефективним поєднанням до лікувальної гімнастики є лікувальний масаж, що також показаний як реабілітаційні заходи при хронічних неврологічних порушеннях, запальних захворюваннях хребта та суглобів, при травмах та після оперативних втручань. Головна мета лікувальних масажів – глибинна розробка м'язів для відновлення кровообігу, зняття спазму тканин, відновлення робочої функції м'яза.

Лікувальний масаж показаний зокрема при нейропатії, остеохондрозі, запальних процесах у зв'язках та м'язах, дистрофії м'язів, рубцевих спайках, контрактурах м'язів та суглобів, але довів свою ефективність при багатьох інших патологічних станах у комплексах реабілітаційних заходах.

На запобігання виникнення хворобливих станів та функціональних порушень, при хронічній втомі та скутості тіла, а також при дефіциті рухливої активності рекомендований профілактичний (превентивний) масаж.

Послуги ЛФК-кабінету

·                     Розробка індивідуального комплексу вправ для вирішення конкретного терапевтичного завдання

·                     Проведення курсу фізкультурних занять із супроводом пацієнта до досягнення терапевтичного ефекту

·                     Навчання пацієнта та родичів для виконання вправ вдома

·                     Підготовка пацієнтів до ендопротезування та реабілітація після операції з ендопротезування

·                     Робота з пацієнтами з неврологічною патологією

·                     Підтримуюча реабілітація при ДЦП

·                     Фізкультурний комплекс при дефіциті активності дітей

·                     Лікувальні та профілактичні масажі

Ми лікуємо:

·                     Захворювання хребта: остеохондроз, грижі та протрузії міжхребцевих дисків, грижі Шморля, хронічний біль у спині, радикуліт, хронічний тазовий біль, кокцигодинія (біль у куприку), вертеброгенна радикулопатія.

·                     Захворювання суглобів: остеоартроз, коксартроз, гонартроз, хвороба Бехтєрєва, артрити, плоскостопість, плантарний фасциїт, п’яткова шпора, плечолопатковий периартроз, «заморожене плече», десмогенні контрактури (різке обмеження об’єму рухів в суглобі після гіпсу з приводу травми), реабілітація після переломів, травм і ДТП, міофасциальний синдром.

·                     Розлади функціонування внутрішніх органів: порушення моторики кишківника (закрепи), дискінезія жовчовивідних шляхів, окремі форми дисменореї, хронічний аднексит, фіброзно-кістозна мастопатія (біль у молочних залозах), обструктивний бронхіт у дорослих і дітей, хронічний простатит, гіпоактивний нейрогенний сечовий міхур.

·                     Вегето-судинні захворювання: мігрень та інші головні болі, лицьовий біль, порушення координації, шум у голові, шум у вухах, перепади артеріального тиску, запаморочення, кардіалгія (біль у серці), при нормальних результатах ЕКГ, дисциркуляторна енцефалопатія, вертебробазилярна недостатність, вегето-судинна дистонія, хронічний біль напруги, офісний синдром.

Дуже потрібно консультуватися з лікарем щодо використання лікувальної фізкультури, оскільки її застосування має ряд протипоказань.

Головними протипоказаннями до застосування ЛФК є:

· Порушення психіки, а також важливий стан, який є причиною відсутності контактів з людьми;

· Загострення хвороби або її прогресивний перебіг;

· Посилення серцево-судинної недостатності;

· Тахікардія (понад 100 ударів на хвилину);

· Брадикардія (менше, ніж 50 ударів на хвилину).

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі