Широкомасштабне вторгнення російської федерації до України призвело до значного збільшення кількості учасників бойових дій в нашій країні. Відбувається поступовий процес повернення ветеранів з війни до цивільного життя, і фахівці, які дотичні до взаємодії з ветеранами, їхні родини, установи, роботодавці, місцеві громади, а також суспільство в цілому повинні бути готовими прийняти ветеранів.
Суспільство має знати, як зустрічати їх удома, розуміти, як створити найбільш сприятливі умови, що допоможуть відновитися й розпочати цивільне життя.
У «Довіднику безбар’єрності» наводяться приклади питань, які не варто ставити учасникам бойових дій, надаються дієві поради як переконати рідну людину, що повернулася з фронту, у разі потреби піти до фахівця з ментального здоров’я. Як правильно дякувати або чому вашу чашку кави можуть не прийняти. Що варто врахувати при взаємодії з людьми, які пережили полон. Як проводити співбесіду. Як запропонувати допомогу тощо.
У п’яти частинах, які будуть доповнюватися, можна знайти вичерпну інформацію, як допомогти ветеранам інтегруватися в щоденне цивільне життя. Зокрема, там розповідається, як допомогти людині відновити рівень енергії та спробувати заходи, що можуть спонукати до дій без сторонньої допомоги фахівців.
Ознайомитися з довідником можна за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1Aw3elHYBufIoieD6UTqdMLAPTGc_-tAv/view
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!