Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Панічні атаки

3 Апреля 2020
309

Панічна атака.

Як заспокоїти нерви

Часто дихаєте, пітніють руки, не можете сконцентруватися, відчуваєте раптову тривогу та страх? Ймовірно, у вас панічна атака.

 Щоб позбутися таких проблем зі здоров'ям, треба звернутися до лікаря.

Наразі ситуація в країні складається таким чином, що звідусіль ми чуємо страшні новини про розповсюдження смертельно небезпечного вірусу. Нам говорять про COVID-19 по телебаченню, через соціальні мережі; ми слухаємо своїх знайомих, висвітлення проблеми світу запровадили будь-де. Звичайно, ми всі живі люди, маємо можливість бачити, чути, розуміти, але не кожен може приймати інформацію такою, як вона є.

Літні люди, в силу свого віку, життєвих обставин і т.п., мають доволі не врівноважену психіку. Як наслідок – паніка! Не требі панікувати!!! Треба спробувати, хоча б спробувати, зібрати весь здоровий глузд «в кулак» і подивитись на все з іншого боку.

Інформація доходить до нас не тільки у вигляді смертельно небезпечного вірусу, але й методами лікування, прикладами, як можна вберегтися від цього недугу.

Але якщо страх все сильніше і сильніше діє на Вас, спробуйте скористатися дієвими методами до відвідування лікаря.

З'ясуйте, що з вами відбувається

Коли йдеться про панічні атаки, знання – ваша зброя.

Так, це не зупинить напади страху та тривоги, але вам буде легше з нею боротися.

Що провокує у Вас паніку? Чи можна якось позбутися цього фактору? Маючи ці знання, вам буде значно легше уникнути серйозніших проблем зі здоров'ям.

Дихайте

Ця порада може здатися дратівливо очевидною. Але саме з неї слід починати, особливо коли ви в людному місці.

Під час панічної атаки люди несвідомо неглибоко і швидко дихають. Пошукайте техніку дихання, яка підійде саме для Вас. Вивчіть її, попрактикуйте вдома в спокійних умовах.

Зосередьтеся на розслаблянні м'язів

Якщо попросити людину, яка потерпає від панічних атак, розслабитися, вона може сказати, що їй треба для цього тиждень на пляжі.

Було б чудово, але коли такої змоги немає, спробуйте почергово розслабляти м'язи. Зосередьтеся на них, на своїх відчуттях. Це дасть вам силу і допоможе опанувати себе.

Обмежте подразники

Якщо Вас інформація, яка приходить зовні, доводить до панічних атак – ізолюйтесь від неї. Не потрібно кожного дня чекати випуску «новин» за для отримання нової «порції страху».

Тримайте поблизу ноутбук або записник

Він може стати зброєю проти Ваших панічних атак. Запишіть думки, які Вас мучать, страхи, причину атаки, якщо Ви знаєте про неї, роздрукуйте і викиньте. Так Ви матеріалізуєте свої проблеми та фізично позбудетеся від них.

Менше кави

Тяжко відмовитися від ранкової кави, особливо тим, хто марить цим напоєм.

Але, науковці кажуть, що кофеїн може спровокувати панічну атаку, особливо якщо вас лякають натовп або замкнутий простір. Замість неї пийте воду – вона запобігає зневодненню організму.

Використовуйте аудіододатки

Вони можуть допомогти попередити панічні атаки, наприклад, коли їдете у громадському транспорті. Завантажте музику, аудіокнигу, звуки природи – щось, що допоможе Вам сконцентруватися і взяти себе в руки.

 

А тепер, хочу розповісти одну єврейську притчу, яка можливо  Вам допоможе поглянути на ситуацію в країні з іншого боку:

«Одного разу була епідемія в одному з міст, де жило дуже багато євреїв, і там жив один святий чоловік. Він йшов вулицею і зустрів ангела смерті. Він його запитав – скільки ти збираєшся тут людей забрати. Він йому сказав – 5 тис. Минув час, в кінці епідемії виявилося, що померли 15 тис. осіб. І цей святий чоловік знову йшов вулицею і зустрів знову ангела смерті, Він його запитав – ти ж обіцяв 5 тис., чому ти забрав 15 тис.? Він сказав – я забрав 5 тис. за епідемії, а 10 тис. померли від страху»,- розповів рабин.

Дотримуйтесь порад досвідчених спеціалістів і посміхайтесь. Посмішка це зброя, Ваша особиста зброя. Радійте звичайним речам навколо Вас. Наприклад: прийшла весна, дерева вдяглися «білими та зеленими платтями». Сонечко зігріває все і всіх. А ще, що зрозуміло, ця ситуація мине і ми всі будем жити та радіти життю.

Будьте здорові!

Шануйте себе і своїх близьких!

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Данный материал публикуется на условиях рекламы. Ответственность за достоверность содержания несут авторы материалов.

Материал предоставлен:

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники