Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Підготовка до пологів

06 Червня 2021 19:33
1590
06 Червня 2021 19:33

Пологи - важлива подія для кожної сім’ї, а до важливих подій ми завжди готуємося. Можливо ця подія станеться з вами один раз, тому пропонуємо ретельно підготуватися, щоб відчувати себе впевнено, спокійно, знати що з вами відбувається і почуватися комфортніше. Комфортний емоційний стан вагітної жінки провокує більш легкому, фізіологічному протіканню пологового процесу. Підготовка до пологів потрібна для того, щоб позбутися страху і налаштуватися на роботу, адже пологи – це важка праця і якщо ви її виконаєте якісно, то отримаєте хороший, здоровий результат.

Підготовка до пологів, яку ми проводимо в нашому центрі планування сім’ї та репродукції людини, проходить в декілька етапів. Ці заняття можуть бути як груповими, так і індивідуальними, як ви забажаєте.

I заняття : «Сімейні пологи – «народжуємо разом».

На цьому занятті ви отримаєте інформацію як проходить пологовий процес в нормі, що потрібно робити, щоб допомогти малюку входити в пологові шляхи, адже йому найважче в цьому процесі.

·      Провісники. Як відомо, визначити точну дату пологів, неможливо, тому жінка має знати які провісники їй підкажуть, що скоро це відбудеться.

·      Страх. Це нормальна людська реакція і виникає вона від невідомості, коли жінка знає заздалегідь, що з нею буде відбуватися, вона відчуває себе більш впевнено і спокійно.

·      Партнер в пологах. Партнер в пологовому процесі може бути чоловік або ж близька людина, яка буде допомагати породіллі. Звичайно, заставляти нікого не потрібно, але якщо чоловік також знає як проходять пологи, яка роль партнера, переваги та недоліки сімейних пологів, зможе психологічно підтримати свою дружину, заспокоїти та бути поруч в цей важливий момент, такі пологи проходять більш природно. Тому пропонуємо прийти на заняття разом, прослухати інформацію і прийняти рішення який вид пологів вам підходить найкраще.

II заняття: «Періоди, типи дихання, прийоми знеболення».

Є така приказка: «Готуй санки влітку, а правильному диханню вчись до пологів!!!».

Коли жінка виношує маля, вона чітко усвідомлює, що якість її життя під час вагітності – харчування, фізична активність, відпочинок, свіже повітря та позитивні емоції й т.д. – визначають якість маленького життя, що б’ється в неї під серцем! В кульмінаційний момент пологів пріоритетним критерієм якості, як для мами, так і для малюка, є дихання. Дихання одне на двох!!! Не тільки для мами потрібен кисень, а й для малюка, який також працює в пологах, рухаючись по пологовому шляху!

Розуміння того, як динаміка дихання зв’язана з динамікою пологів, зможе не просто полегшити їх перебіг, але і допомогти тим, хто супроводжує жінку в пологах, оцінити наскільки близький момент зустрічі з малюком!!!

Такі природні методи, як правильне дихання, масаж і т.д. значно полегшить біль під час переймів.

III заняття :«Післяпологовий період в житті жінки. Грудне вигодовування. Профілактика післяпологової депресії».

Які б високі технології не були б у XXI сторіччі, нічого кращого і кориснішого ще ніхто не вигадав, ніж грудне молоко мами для своєї дитини. Але потрібно знати, які труднощі вас очікують, які принципи потрібно знати для успішного грудного вигодовування!

Наведемо деякі переваги грудного вигодовування для малюка:

·      Грудне молоко містить все, що необхідно вашому маляті: білки, жири, мінерали, залізо, лактозу, воду і ферменти.

·      Діти, вигодувані грудним молоком більш здорові.

·      Грудне молоко стерильне, не заражене бактеріями і має протимікробні властивості.

·      Грудне молоко має правильну температуру і не потребує ніякої підготовки.

·      Грудне вигодовування стимулює розвиток мозку.

·      Це більше, ніж просто харчування. Воно зміцнює емоційний зв'язок між дитиною і матір’ю, створює відчуття близькості!

Післяпологовий період в житті жінки характеризується фізичними та психологічними змінами. Нав’язування образу щасливої мами з новонародженим – це безпрограшний штамп рекламної індустрії. Але у післяпологового періоду є і темна сторона: в перші дні, тижні, місяці жінка дуже вразлива до психоемоційних розладів. Радість материнства не приходить одразу і це нормальне явище! Ви звикаєте до ролі мами, малюк адаптується до вас та до навколишнього середовища. Ось перелік деяких психологічних змін після пологів, на які потрібно звернути увагу:

·      Перепади настрою;

·      Втрата цікавості, апатія;

·      Почуття провини, роздратування, тривожність;

·      Підвищена плаксивість;

·      Страх за себе та за дитину;

·      Вегетативні прояви: втрата лібідо, апетиту, порушення сну.

У післяпологовому періоді жінка потребує підтримки чоловіка, рідних людей та друзів. І якщо ви спостерігаєте, що ці всі прояви упродовж двох тижнів не пройшли, а наростають, це привід звернутися до медичних працівників та за психологічною допомогою. Разом ми допоможемо вам відчути радість материнства сповна і насолоджуватися бути мамою!!!

    Отже, пологи – це колективна робота, де кожен учасник має розуміти один одного з пів слова. Якщо ви будете підготовлені до такої важкої роботи, то ми разом торкнемося до такого дива Всесвіту – народження нового життя!

   Заняття з допологової підготовки проходять в КНП «Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини КОР» за адресою: бульвар Студентський, 18. Телефони: 0997600747, 0970476008.

Перинатальний психолог   Омельницька- Бондаренко І.В.


Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі