Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Січень - місяць обізнаності з глаукомою

Січень - місяць обізнаності з глаукомою

25 Січня 2024 14:10
277
25 Січня 2024 14:10

Січень є місяцем обізнаності з глаукомою – очним захворюванням, яке може пошкодити зоровий нерв і призвести до часткової або повної втрати зору, якщо його не лікувати.

Глаукома - це група захворювань очей, які викликають пошкодження зорового нерву, що може призвести до часткової втрати зору або сліпоти. Зазвичай це викликано високим тиском в оці, також відомим як внутрішньоочний тиск. Однак глаукома може виникати і при нормальному очному тиску.

Глаукома часто розвивається повільно і без помітних симптомів на ранніх стадіях, тому її називають «тихим викрадачем зору». Якщо глаукому не лікувати, вона може поступово погіршити периферичний зір, що призведе до тунельного зору та, зрештою, до повної втрати зору.

Глаукома - це основна причина сліпоти в усьому світі, але рання діагностика та лікування можуть допомогти впоратися із захворюванням і запобігти або сповільнити втрату зору. Зазвичай глаукому можна виявити при рутинному офтальмологічному обстеженні.

Як проявляється глаукома? 

У більшості випадків глаукома починається і прогресує без симптомів. Пацієнт не відчуває жодних неприємних відчуттів. На цьому етапі лише офтальмолог може виявити початкові ознаки захворювання шляхом вимірювання внутрішньоочного тиску та огляду деяких структур очей. З плином часу з’являються симптоми, які турбують пацієнта. Найважливішим з них є поява дефектів у полі зору. При цьому порушенні здається, що деякі предмети начебто зникають із загального зорового поля.

Чому виникає глаукома і що сприяє її появі? 

Досі точно не відомо, чому у людини виникає глаукома. Тим часом встановлено ряд факторів, які підвищують ймовірність розвитку захворювання. Їх називають факторами ризику. Одним з основних факторів є вік. Глаукома частіше розвивається у людей старше 40 років, і чим старша людина, тим вищим є ризик захворювання.

Ще одним фактором ризику є наявність глаукоми у найближчих родичів. Крім того, вважається, що розвитку захворювання сприяють захворювання судинної системи: артеріальна гіпер- або гіпотонія, вегетосудинна дистонія, мігрень тощо. Якщо ви виявили у собі кілька факторів ризику, ми наполегливо рекомендуємо вам звернутися до офтальмолога для консультації.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі