Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

Смертельно цікаві іграшки

15 Квітня 2021
580
15 Квітня 2021
Крик відчаю дитячих хірургів!
Люди! Заберіть зі своїх квартир та від своїх дітей ті неодимові  кульки -  магнітні конструктори! Це не захоплива іграшка! Це страшний та  підступний ворог, який може зробити зі здорової дитини інваліда.

З початку цього року у хірургічному відділенні КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №2» прооперовано 7 дітей, що проковтнули магніти, віком від 10 місяців до 12 років. Маленька дитина 10 місяців не розуміє що тягне до рота, але дванадцятирічні «кулькоковтателі» насторожують! Практично всі батьки цих дітей не усвідомлювали трагізм ситуації. І це зрозуміло! Скарг немає, як дитина ковтнула магнітик ніхто не бачив, та й дитина не зізнається. Вона активна, бігає, стрибає… ну, була одноразова блювота, «але ж у нас буває ацетон». Психологічно тяжко дати згоду на операцію лише тому, що на рентгенівському знімку є якісь «металеві намистинки». «Вони ж зліпились, яка від них шкода?!», «А є щось більш вірогідне, ніж рентгенівський знімок?», «Дитина здорова, навіщо її оперувати, вам аби різати». Це не повний перелік фраз, що ми чуємо, переконуючи батьків в необхідності операції.

Зрозумійте, між магнітиками защемлені стінки кишківника. Магнітики дуже щільно притягуються один до одного, порушуючи кровообіг в кишці, а це приводить до некрозу і перфорації кишки, до перитоніту.

На щастя тих дітей, ми таки довели необхідність операції. Діти прооперовані. Всі здоровими виписані додому. У всіх 7 дітей був некроз і перфорації на кишківнику. У трьох з них зліплені магнітики, що випали через перфоративні отвори з кишківника, шукали у черевній порожнині й це нагадувало квест «знайди голку в копиці сіна».

У США з 2008 по 2012 рік зареєстровано 200 випадків проковтування дітьми магнітних кульок з конструкторів, були й летальні. Законодавчо заборонений продаж цих конструкторів у дитячих магазинах та супермаркетах США та країнах Євросоюзу. Іграшка «Неокуб» складається з 216 кульок-магнітів! І якщо в нашій країні законодавчої заборони немає, піклуйтесь та охороняйте своїх дітей! Не ризикуйте здоров’ям та життям свої малюків! А ми, лікарі, дитячі хірурги, завжди зробимо все, що від нас залежить! Здоров ’я всім! Бережіть себе і своїх дітей!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі