Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

STOP псоріаз

26 Вересня 2023 13:02
698
26 Вересня 2023 13:02

ПСОРІАЗ або «Троянда Диявола» 

Так у Середньовіччі називали псоріатичні бляшки на тілі хворих.

Псоріаз— це хронічна недуга, успішне лікування якої, як і раніше, залишається складним завданням для лікарів та неодмінною умовою повноцінного життя для пацієнтів. Це загадкове захворювання, пояснити появу якого непросто навіть сучасним вченим.

Псоріаз – це імунний стан, який викликає симптоми на шкірі, а іноді й на суглобах.

У хворих на псоріаз процес виробництва нових клітин шкіри скорочується від місяця до кількох днів. Клітини, що утворилися раніше часу, виштовхуються організмом на поверхню шкіри, де вони накопичуються та перетворюються на плями або бляшки.

Для псоріазу характерна стадійність – періоди загострення змінюються на періоди стабілізації та регресії.

Загострення захворювання частіше спостерігаються взимку, восени та навесні, рідше - літом.

Найбільш поширеними рефлекторними зонами є волосиста частина голови, лікті, коліна та нігті. Але псоріатичні бляшки можуть поширюватися по всьому тілу.

ЩО ВИКЛИКАЄ ПСОРІАЗ?

Нещодавні дослідження показали, що зміни шкіри, які спричиняють псоріаз, починаються в імунній системі, коли певні імунні клітини (Т-клітини) запускаються та стають надмірно активними.

Т-клітини діють так, ніби вони борються з інфекцією або загоюють рану, що призводить до вироблення ними запальних хімічних речовин, що знову призводить до швидкого росту клітин шкіри, викликаючи утворення псоріатичних бляшок. Тому ви можете почути, що псоріаз описують як «аутоімунне захворювання» або «імуноопосередкований стан». Поки неясно, що спонукає імунну систему діяти таким чином.

В деяких випадках псоріаз може бути спадковим.

Загострення псоріазу може бути спровоковано низкою факторів, таких як:

 • інфекції (ангіна, герпес, лишай)
 • тривога або регулярні стресові ситуації (призводять до розвитку стресового псоріазу)
 • пошкодження шкіри (сонячний опік, укус комахи, подряпини, порізи)
 • ендокринні порушення, порушення обміну речовин
 • безконтрольний прийом лікарських засобів
 • різке припинення прийому системних чи пероральних кортикостероїдів
 • погода (посушливі та холодні умови)
 • куріння чи зловживання алкоголем.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Псоріаз - це складне захворювання, яке є унікальним для кожної людини. Кожен має різні способи боротьби з псоріазом, а кількість шкіри, ураженої псоріазом, може сильно відрізнятися від людини до людини.

Якщо зовнішні ознаки захворювання на тілі можна заховати під одягом, то ПСОРІАЗ голови найбільш помітний оточуючим і це викликає виражений психологічний дискомфорт у хворих, депресію, тревогу, порушення сну. Більш того, для псоріазу характерний сильний та виснажливий свербіж шкіри, больові відчуття.

Існує широкий вибір методів лікування псоріазу. Найчастіше дерматологи для того, щоб швидко зняти запалення, свербіж та біль призначають лікарські засоби на основі стероїдних гормонів. Але покращити стан шкіри голови при ПСОРІАЗІ можна й не вдаючись до гормональних препаратів!

Хворобу не можна вилікувати раз на все життя, але сучасні методи та підходи до лікування дозволяють значно зменшити її прояви та тримати псоріаз під контролем.

Лікарі трихологи медичного центру MEDIC HAIR спільно з іспанськими вченими компанії TRICHOMEDIC LABS S.L. розробили ЛІКУВАЛЬНУ ПРОГРАМУ "STOP Psoriasis ????".

Для лікування ПСОРІАЗУ використовується комплекс лікарських засобів MEDIC HAIR by SIMONE TRICHOLOGY (Іспанія):

 • Лікувальний лосьйон MEDIC HAIR N07 NATURAL POLYPLANT ANTI DANDRUFF TREATMENT
 • Шампуні MEDIC HAIR N12 NUTRI FIBER MOISTURIZING SHAMPOO та MEDIC HAIR N14 DANDRUFF & SCALP CARE SHAMPOO
 • Пілінг- маска MEDIC HAIR N17 DERMO CAPILLARY MASK

Комплекс лікувальних засобів дозволить вам:

 ✔️ЗНЯТИ запалення шкіри та больові відчуття

✔️УСУНУТИ свербіж та лущення

 ✔️ЗНАЧНО скоротити частоту та тривалість загострень

✔️ПОДОВЖИТИ період ремісії.

ДЕЯКІ ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО ПСОРІАЗ

1. Чи можуть люди з псоріазом користуватися фарбою для волосся?

 Певні фарби можуть бути досить агресивними для шкіри голови та можуть подразнювати відкриті ураження, але якщо використовувати м’якіші барвники, проводити тестування немає жодних причин, чому людині з псоріазом не можна фарбувати волосся. Це також стосується використання інших засобів для волосся.

2. Чи впливає дієта на псоріаз?

Якщо ви подивитеся в Інтернеті, то знайдете багато дієт, які “лікують” псоріаз, і ви можете побачити статті в журналах або почути, як люди говорять, що псоріаз можна контролювати, вживаючи – або не вживаючи – певні продукти. Правда полягає в тому, що наукові дослідження ще не виявили певного зв’язку або дієти, яка б працювала для всіх. Деякі люди кажуть, що помітили покращення, коли виключили щось зі свого щоденного раціону, і якщо ви вважаєте, що, можливо, їсте щось, що посилює псоріаз, то ведення щоденника харчування – це простий спосіб виявити будь-які закономірності.

Деякі дослідження інших запальних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, свідчать про те, що вживання продуктів, які зменшують запалення в організмі (наприклад, з високим вмістом жирних кислот Омега-3 – жирна риба, горіхи та насіння), може бути корисним. Немає точних доказів того, що це працює при псоріазі, але, знову ж таки, це може бути підхід, який допомагає деяким людям. Крім того, нещодавні дослідження показали, що деяким людям з псоріазом може допомогти безглютенова дієта. Потрібно провести ще багато роботи в цій галузі, щоб з’ясувати, чи це дійсно так.

3. Що робити, якщо лікування не працює або перестає працювати?

Лікування псоріазу та/або псоріатичного артриту часто відбувається методом спроб і помилок. Багато людей перепробують багато різних засобів, перш ніж знайдуть лікування або комбінацію методів, які їм підходять. Через це нерідко трапляються випадки, коли лікування не працює так добре, як ви сподівалися, або поступово стає менш ефективним.

Якщо ваше лікування не працює або перестає працювати, вам слід звернутися до дерматолога, щоб обговорити інші варіанти лікування. Існує багато різних методів лікування псоріазу. Майте на увазі, що багато методів лікування потребують тижнів, а не днів, тому важливо дати їм можливість подіяти, навіть якщо спочатку здається, що вони не дають значного ефекту.

Не треба миритися з ПСОРІАЗОМ — це лише проблема, що має різноманітні варіанти вирішення. Не дозволяйте хворобі зіпсувати вам життя.

Запис на Програму «STOP Psoriasis ????» за телефонами: +380675553188  +380731033188

З Турботою про вас, медичний центр MEDIC HAIR!

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Даний матеріал публікується на умовах реклами. Відповідальність за достовірність змісту несуть автори матеріалів.

Матеріал надано:

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Рекомендовані клініки