Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Сучасні будинки для літніх людей – шанс на гідну старість

Сучасні будинки для літніх людей – шанс на гідну старість

23 Лютого 2024 17:45
342
23 Лютого 2024 17:45
В уяві більшості людей гідна старість уявляється як час, коли можна йти на заслужений відпочинок, більше спілкуватися із дітьми та онуками, займатися домашніми справами. Але хвороби та вікові зміни вносять свої корективи, тому найчастіше літній людині не обійтись не тільки без сторонньої допомоги, але й без медичного нагляду. Саме тому все більша кількість сімей віддає перевагу приватним пансіонатам для стареньких. Адже саме тут є всі умови для їх гідного життя, яке не буде обмежуватись лише візитами лікаря. Детальніше, ознайомитись із умовами сучасних приватних пансіонатів, можна на сайті https://rodnoy-dom.kh.ua/.

Переваги приватних будинків для літніх людей

Літній вік – це хронічні захворювання, загальне погіршення самопочуття, неможливість самостійно закривати всі свої побутові потреби. Рідні далеко не завжди можуть забезпечити належний догляд. І мова не лише про те, що за наявності роботи та сім'ї на повноцінну підтримку просто немає часу. Навіть віддалена зайнятість не дозволяє 24/7 бути поряд, адже професійні обов'язки та завдання ніхто не скасовував.

Будинки для людей похилого віку створені спеціально для літніх осіб та адаптовані під їх потреби. Тут  вони отримують саме той догляд, якого потребує вік та стан здоров'я. Сучасні пансіонати мають кваліфікований медичний персонал. Це професіонали, що спеціалізуються на догляді за старими. 

Медична допомога в пансіонаті включає:

  • регулярні огляди;
  • контроль прийому ліків;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • програми реабілітації.

Крім того, люди живуть у безпечному просторі, адаптованому під їх потреби. Проблеми з опорно-руховим апаратом або обмежені фізичні можливості – це не стане на заваді комфортному способу життя. Всі номери та загальні кімнати, душові створені за принципом доступного простору - https://rodnoy-dom.kh.ua/galereya/. Також обов'язково пансіонати мають пожежну сигналізацію, системи спостереження. Тому можна не перейматися безпекою, адже тут дбають про це.

Також будинок для людей похилого віку – це не тільки медична допомога та щоденний догляд. Це ще й соціальна активність: цікаві заходи, спілкування із однодумцями, хобі. Кожен постоялець пансіонату може знайти розвагу на смак. Це також відіграє важливу роль, адже емоційний стан впливає на самопочуття і здоров’я. Відсутність спілкування чи неможливість його отримати, втрата колишньої активності, ізоляція – це веде до погіршення психоемоційного стану. А сучасні будинки для людей похилого віку роблять все, щоб їхні підопічні мали всі можливості для повноцінного спілкування, цікаві розваги та активності.


Які ще переваги мають приватні пансіонати:

  1. Кваліфікований медичний персонал – фахівці не просто доглядають за своїми підопічними. Змінна робота дозволяє забезпечувати цілодобовий нагляд – у домашніх умовах досягти такого неможливо.
  2. Смачне та різноманітне харчування – меню можна підібрати не лише залежно від медичних показань. Також тут враховують особисті уподобання людини.
  3. Відсутність обмежень щодо відвідувань – приїхати до близької людини можна у будь-який зручний момент. Достатньо попередити про свій візит – і провести день разом, якщо у вас є така можливість. Це величезний плюс, адже так у людей похилого віку немає відчуття, що про них забули.
  4. Цікаве дозвілля – різноманітні гуртки, концерти, спілкування з однодумцями, спортивна активність за віком та медичними рекомендаціями. У людей похилого віку немає відчуття, що вони «випали» з життя або ізольовані.
  5. Цілодобовий догляд за людиною, яка має серйозні проблеми зі здоров'ям. Для цього часто потрібен кваліфікований персонал та спеціальне обладнання. Тому саме такий заклад стає єдиним виходом для сімей, де родич потребує особливих умов проживання.
  6. Різноманітні варіанти проживання. Пансіонати пропонують перебувати не тільки на постійній основі, але й на декілька тижнів, днів чи місяців.

Пансіонат для літніх уже давно перестав бути синонімом «самотньої старості». Кожен такий заклад є свого роду «ком’юніті», створене за аналогією з тими, які можна давно зустріти в Ісландії. Там люди похилого віку мешкають у спеціальних ЖК, які від звичайних не відрізняються нічим, крім наявності медичного персоналу. Вони живуть із комфортом, ведуть активний спосіб життя в міру своїх можливостей. І все це – з можливістю отримати медичну допомогу будь-якої миті.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі