Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Топ-10 фактів про кращий приватний заклад країни

Топ-10 фактів про кращий приватний заклад країни

25 Червня 2020
1029
25 Червня 2020

Київський медичний університет - перший приватний заклад вищої медичної освіти на пострадянському просторі, заснований в 1992 році. 

Сьогодні сферою компетенції навчального закладу є медична, стоматологічна та фармацевтична освіта у різних формах (стаціонарна, заочна, онлайн, дистанційна), проведення науково-просвітніх заходів та публікації. КМУ імплементує останні дані доказової медицини на всіх етапах навчання – на дипломному та післядипломному рівнях за допомогою всіх доступних інструментів і ресурсів. На післядипломному рівні підтримується концепція безперервного професійного розвитку, де функціонує інтернатура, клінічна ординатура, аспірантура, докторантура, курси підвищення кваліфікації, тематичного удосконалення, тренінги, майстер-класи, круглі столи, семінари, конференції, симпозіуми українського та міжнародного масштабів. 

Все це робиться заради підвищення рівня здоров'я населення у світі! КМУ здійснює освіту за такими напрямами: “медицина”, “стоматологія” та “фармація”, а також працює підготовче відділення для іноземних студентів. Післядипломна освіта здійснюється за 22 спеціальностями, аспірантура за 14 спеціальностями, 60 спеціальностей клінічної ординатури та докторська програма доступна на більшості спеціальностей охорони здоров’я. Університет особливу увагу приділяє підготовці фахівців таких профілів, що є дефіцитними, наприклад: педіатрія, лікарів загальної практики-сімейної медицини, впроваджуючи міжнародні освітні стандарти в навчально-практичну компоненту освітнього процесу.

А тепер до фактів:

• Перше місце в ТОП-10 кращих приватних вузів країни у 2019 році.

• 8-е місце серед 200 закладів вищої освіти за рівнем прохідного балу на контракт.

• 11-е місце серед 126 приватних закладів вищої освіти на кількість зарахованих на контракт (рейтинг 2019).

• В Університеті навчаються студенти з 62 країн світу, що свідчить про унікальну інтернаціональну атмосферу в Університеті.

• У 2017 році було відкрито Харківський інститут медицини та біомедичних наук.

• У 2019 році було відкрито Дніпровський інститут медицини на громадського здоров’я.

• Загальна кількість студентів біля 3500, випускників - понад 5000.

• У 2019 році відкрита нова кафедра реконструктивної та естетичної хірургії, хірургічної косметології.

• Студенти КМУ можуть скористатися програмою ERASMUS +, яка підтримує освіту, навчання, молодь та спорт у Європі, навчаючись та набираючись досвіду в нашому університеті-партнері в Польщі.

• Перший в Україні -- Київський медичний університет є офіційним тест-центром з приймання екзаменів TOEFL iBT i SAT exam з 2004 року.

Іноземні та українські студенти добре інтегруються в культурне та спортивне життя університету та займають провідні позиції на різних конкурсах. Гранти на навчання для талановитих студентів та інтернів Києва та Київської області. Загальна кількість виданих грантів – 30 з 2013 року. Університет підтримує талановиту молодь – студентам-відмінникам надається знижка в оплаті за навчання до 50%. Навчання відбувається на 22 кафедрах, 13 з яких – клінічні, що розміщені в державних, комунальних та приватних лікарнях Києва, Харкова, Дніпра та Одеси. 

Студенти проходять виробничу практику на базі шпиталю в м. Кнурів (Польща), а також мають можливість поїхати на практику до однієї з найкращих клінік Німеччини – Ernst von Bergmann Klinikum (Потсдам, Німеччина). 

Кількісний склад професорсько-викладацького складу близько 400 осіб. Кожен 3-й викладач Університету є кандидат медичних наук. В Університеті надається можливість «відкритого ректорату», завдяки чому відсутній комунікативний бар’єр між студентом та ректоратом. Регулярно проводяться відкриті лекції від видатних іноземних фахівців медицини та науки від НАМН. 

Університет став координатором трирічного проєкту з питань вакцинації, організації протидії соціально-небезпечним захворюванням, з ефективних комунікацій зі ЗМІ за підтримки UNICEF та ВООЗ – проєкт спрямовано на проведення тренінгів для лікарів Києва та інших регіонів України.

Будемо раді бачити саме тебе в нашій великій медичній родині!

https://kmu.edu.ua/


 

 

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі