Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· В яких випадках необхідно звернутися до стоматолога?

В яких випадках необхідно звернутися до стоматолога?

04 Грудня 2023 09:29
389
04 Грудня 2023 09:29

Більшість людей досить часто нехтують зверненням до стоматологів. Вони вважають це не потрібним до того моменту, поки зубний біль і дискомфорт стають нестерпними. Це неправильно, адже догляд за ротовою порожниною є важливим аспектом для всього здоров’я.

Існує декілька основних симптомів, які вказують на необхідність термінового візиту до стоматологічної клініки. SkyClinic це якісна стоматологія, яка забезпечує комплексне розв'язання всіх проблем. Компанія пропонує зручні умови співпраці та обслуговування для всіх клієнтів клініки.

Чому потрібно регулярно відвідувати лікування?

Кожен зобов’язаний знати про важливість вчасного лікування зубів та інших компонентів всієї ротової порожнини. Спеціалісти рекомендують регулярно, а саме раз в рік відвідувати стоматологів.

Профілактика дає змогу виявити навіть найменш помітні проблеми в зубі або яснах. Завдяки цьому людина вчасно почне лікування. Якщо пацієнт до останнього відкладає, наприклад, пломбування, то він ризикує втратити весь зуб з плином часу. Саме для запобігання таких проблем необхідним є своєчасне звернення до лікарів. 

Якщо ми говоримо про дітей, то для них рекомендується починати відвідувати стоматолога вже з 1 року. В цей період емаль на молочних зубах є достатньо вразливою для впливу зовнішніх негативних факторів.

Також лікування у професійних дитячих стоматологів, які мають особливий підхід до кожного маленького пацієнта, здатне випрацювати нормальне уявлення про перебіг лікування зубів. Завдяки цьому у людини в подальшому житті не буде страху перед стоматологами.

Коли варто звернутися?

Існує декілька основних «дзвіночків», які вказують на те, що необхідно негайно записатися на прийом до стоматолога:

  • біль в зубі;
  • кровоточивість або запалення ясен;
  • неприємний запах з рота;
  • неприємні відчуття під час їжі.

Перший випадок є найбільш поширеним серед багатьох пацієнтів клініки. Це може свідчити про необхідність пломбування зуба або взагалі його видалення. Також кровоточивість ясен пов’язані з недостатньою кількістю певних вітамінів або запалення кореня зуба.

Надмірна чутливість емалі може бути спричинена неправильним доглядом в повсякденному житті та появою непомітних тріщин. Все це свідчить про те, що потрібно негайно записатися на прийом до стоматологічної клініки.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі