Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Відкриття масштабної клініки DENIS

Відкриття масштабної клініки DENIS

15 Листопада 2022 12:58
538
15 Листопада 2022 12:58

Для кожної людини важливо отримати своєчасну висококваліфіковану медичну допомогу. TOP CLINIC DENIS є сучасним медичним центром, котрий допомагає пацієнтам будь-якого віку пройти обстеження, лікування, та отримати консультацію від фахівця. Сьогодні майже кожен із нас працює у режимі багатозадачності та майже не має часу для додаткових поїздок в лабораторії або діагностичні центри. Саме тому у клініці Денис зібрані усі медичні фахівці та відділи, як для лікування дорослих, так і дітей. 

Головні переваги медичного центру Денис

Клініка ДЕНИС працює у дійсно унікальному форматі All in One. Таким чином будь-який пацієнт отримує повний комплекс медичних послуг. Наприклад, якщо вам потрібно потрапити до вузького спеціаліста, то після приймання, він може вас направити пройти діагностування, або здати аналіз крові. В такому випадку вам не потрібно їхати до лабораторії або діагностичного центру, усі ці відділення є на території клініки. Достатньо лише перейти до іншого кабінету. Таким чином вдається одразу отримати результати, що пришвидшує виявлення вірного діагнозу.  

Які є відділення у медичному центрі Денис?

Сам медичний центр розташований у 12-поверховому приміщенні. 

Велика площа 12 000 м² включає в себе:

  • поліклініку для дорослих;
  • дитяче відділення;
  • відділ терапії;
  • хірургічний відділ;
  • відділ вакцинування;
  • лабораторія;
  • стаціонар;
  • відділення надання невідкладної допомоги.

Завдяки наявності найсучаснішого медичного обладнання, лікарі можуть провести найточнішу діагностику згідно з усіма медичними протоколами. Це дозволяє виявити ті захворювання, котрі важко виявити при медичному огляді. Таким чином, можна запобігти тяжким наслідкам того чи іншого захворювання. 

Де розташований медичний центр?

Багатопрофільна клініка розташована у Києві в голосіївському районі. Розташування у зручному районі допомагає пацієнтам швидко доїхати до медичного центру. Приїхати до клініки можна як на авто, так і на громадському транспорті. Завдяки тому, що приміщення поділене на зручні позначені відділи, ви одразу знайдете той блок, який вам необхідний. 

Потрапити до багатопрофільної клініки можна одразу всією сім’єю, таким чином за декілька годин ви можете пройти медичне обстеження. Щоб спеціаліст мав можливість провести консультації, потрібно заздалегідь здійснити запис на приймання. Це можна зробити подзвонивши до кол-центру клініки, який працює цілодобово. Або заповнити анкету на сайті.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Рекомендовані клініки