Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Як довго приживаються зубні імпланти?

Як довго приживаються зубні імпланти?

09 Квітня 2024 15:00
294
09 Квітня 2024 15:00

Відновити втрачені зуби — буденна справа з сучасними технологіями й стоматологічними рішеннями, такими як імплантація зубів у Києві. Адже сучасні імпланти не відрізняються від природних зубів ні естетикою, ні своїми функціями.  

Чим особлива імплантація, з яких етапів складається увесь процес і скільки часу приживаються зубні імпланти — розповідаємо у статті.  

Що таке імплантація зубів

Імплантація зубів — це відновлення втрачених зубів завдяки штучним аналогам, відомим ще як імпланти.  Така процедура не тільки повертає естетику зубного ряду, але й повністю відновлює функціональність зубів. 

Своєю чергою, імпланти це штучні корені зубів, які вставляють в щелепу на місце втрачених зубів хірургічним методом. Такі корені виготовляють з біосумісних матеріалів, як титан. З часом кістка щелепи зростається з штучними титановими коренями й створює міцну і стабільну основу для коронок, якими вкривають імпланти.

Особливість імплантації — у найбільш природному способі замінити втрачені зуби. Остеоінтеграція, або біологічне "зрощення" імплантів з кісткою щелепи, це можливість імплантів функціонувати майже як натуральні зуби. 

Імпланти підтримують та утримують коронки, мости й знімні протези, зменшуючи навантаження на зуби, ясна й щелепну кістку. Імпланти також зберігають природну зубну тканину — щоб їх встановити, не потрібна  підготовка й підпилювання сусідніх зубів, як для традиційних реставрацій.

Існують різні типи імплантатів, які підходять для різних клінічних ситуацій, включаючи одиночні зубні імпланти, імпланти, що підтримують міст, all-on-4 та all-on-6 імплантати. Кожен тип має свої переваги та може бути адаптований до індивідуальних потреб пацієнта.

Етапи імплантації

Імплантація не вкладеться в одне відвідування стоматолога. Тож загалом виділяють окремі етапи імплантації зубів.

  1. Підготовчий етап — ключовий для успішної імплантації. Лікар оцінює стан порожнини рота й кістки щелепи, включаючи рентгенівські знімки, й обговорює побажання й ризики з пацієнтом. Також на цьому етапі може бути проведена й підготовка до імплантації, як санація зубів і лікування пародонту.
  2. Хірургічний етап встановлення імплантату. Його зазвичай проводять під місцевою анестезією. Лікар робить невеликий розріз у яснах і формує заглиблення в кістці щелепи, куди й встановлюється імплант. 
  3. Етап освоєння імпланта. Це інтеграція імпланта з кісткою, яка може тривати від декількох тижнів до місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта й типу імпланта. На цей час лікар може встановити тимчасову коронку.
  4. Протезування. Це фінальний етап, коли на приживлений титановий корінь лікар встановлює постійну коронку. Для цього коронку виготовляють індивідуально, щоб вона ідеально пасувала до кольору й форми сусідніх зубів та не відрізнялася від натуральних.
Загалом зубні імпланти приживаються за 3-6 місяців. Приживлення титанового кореня на нижній щелепі може тривати — від 2 до 4 місяців, тоді як тканини на верхній щелепі гояться від 5 до 6 місяців через пухкішу структуру.

В будь-якому разі імплантація зубів вимагає точного планування та високої кваліфікації лікаря. 

Переваги імплантації зубів в Києві в клініці VixLinic

Команда клініки VixCliniс використовує найсучасніші технології та співпрацює з провідними фахівцями галузі, щоб кожна імплантація була високоякісною і довговічною. 

Крім того, стоматологи VixCliniс проводять ґрунтовну діагностику, щоб розробити детальний план лікування та врахувати всі деталі й бажані цілі пацієнта.   

Серед переваг клініки:

  • фахівці з багаторічним досвідом;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • сучасне обладнання для максимально точної стоматологічної хірургії;
  • комфортні умови лікування й відновлення;
  • гарантія виконаної роботи.
VixCliniс — це турбота про здоров’я зубів кожного пацієнта. Записатися на безкоштовну консультацію можна на сайті клініки у будь-який зручний час. 

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі