Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

Імунітет підняти та втримати можливо

Імунітет підняти та втримати можливо

21 Липня 2020
233

Ензифарм®: дієтичні добавки, які допоможуть підняти та втримати ваш імунітет


Натуральні дієтичні добавки «Ензифарм®» гарантують міцний імунітет для захисту від бактерій та вірусів.
«Ензифарм®» виробник синбіотиків нового покоління, які найефективніше та найшвидше підвищують кількість дружніх бактерій, у результаті чого швидко нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, імунну функцію та стан організму загалом.

«Біфідобактерин Ензифарм®» містить біфідобактерії, котрі вважаються першою лінією захисту при респіраторних інфекціях, а також лактулозу, надзвичайно важливий для здоров’я кишківника пребіотик, адже цей компонент слугує не лише підтримкою лактобактеріям — він сам по собі виявляє терапевтичну дію. Лактулоза коригує функцію кишківника, усуває закрепи, позбавляє від больового синдрому та кишкової коліки при різноманітних розладах травної системи, у тому числі при синдромі роздратованого кишківника.

«Лактобактерин Ензифарм®» містить два штами лактобактерій та інулін, які ідеально підходять для захисту від дисбіозу, в тому числі на етапі формування оптимального раціону (при програмах по зниженню ваги).

«Гепатомуніл®» містить лізат клітин молочнокислих бактерій, додатково посилений вітамінами С і В5, компонентами, які сприяють детоксикації та прискорюють регенерацію гепатоцитів, а також покращують ліпідний обмін. Застосовується в раціонах  дієтичного харчування для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування стану печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення, при проблемах роботи печінки та шлунково-кишкового тракту, у стресових ситуаціях та пригніченому стані, дратівливості, зловживанні алкоголем, а також рекомендується всім, хто піклується про свою печінку. 

«Біосевен Лакто®» —  до складу, одночасно з унікальною комбінацією семи штамів мікроорганізмів-пробіотиків, входять одразу два пребіотики,  інулін та лактулоза, для створення оптимального живильного середовища та джерела енергії, щоб стимулювати ріст і розвиток живих бактерій. Особливість інуліну полягає в тому, що він стимулює ріст та активність біфідо-лактофлори, підвищує всмоктування кальцію в товстому кишківнику,  позитивно впливає на метаболізм ліпідів.

Дисбіоз — порушення балансу кишкової мікрофлори — дефіцит лакто- й біфідобактерій, дружніх мікроорганізмів, які за нормальних умов не дозволяють колонізувати нас різним патогенам.

Дисбіоз — надзвичайно поширене явище, яке найчастіше виникає внаслідок антибіотикотерапії або незбалансованих дієт і серйозно впливає на здоров'я людини. Дисбаланс мікрофлори кишківника може стати якщо не причиною, то супутнім фактором розвитку інфекційних, алергічних, серцево-судинних, аутоімунних захворювань і навіть неврологічних розладів. Також, що наразі в умовах епідемії найважливіше, здорова флора кишківника забезпечує стабільність імунної функції, тобто допомагає покращити опірність організму до інфекцій.

Синбіотики — вибір для ідеальної корекції мікрофлори

Синбіотики виробництва "Ензифарм®" — це ефективні засоби, котрі вимагають особливого режиму використання. Так, жоден із зазначених препаратів не можна приймати із гарячою їжею або рідиною; на тлі антибіотикотерапії — не раніше ніж через 2 години після прийому антибіотику. Добавку приймають за 30 хвилин до їжі. 
Варто зазначити, що синбіотики фармацевтичної компанії "Ензифарм®" безпечні: їх можна приймати вагітним жінкам і дітям віком від 3 років.  
"Гепатомуніл®" — дітям з 12 років.

Синбіотики від фармацевтичної компанії «Ензифарм®»  гарантовано допоможуть відкоригувати порушення функції органів та систем, незалежно від індивідуальних проблем та особливостей організму пацієнта.
Для поліпшення імунної, дихальної, серцево-судинної функції тощо, фахівці радять спеціальний клас засобів — синбіотики, які підвищують вміст корисних бактерій у складі мікрофлори кишківника. Це дозволяє нормалізувати роботу всіх органів та систем організму, передусім імунної та нервової (мозок отримує інформацію про стан кишківника, а центральна нервова система, в свою чергу, повертає її назад, аби забезпечити оптимальне функціонування шлунково-кишкового тракту).

enzihparm.com
тел.: +38(044)594-38-85 
тел.: +38(096)594-38-85
[email protected]
www.facebook.com/enzipharm/
www.instagram.com/enzipharm_probiotics

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публікації на сайті введіть ім'я та email

Комментарии

ЯК ЛІКУВАТИСЯ?
Выберите клинику из каталога
Оберіть в каталозі медичний заклад
Запишитесь на прием к врачу
Запишіться на прийом до лікаря
С вами свяжется регистратура
З Вами зв’яжеться працівник реєстратури
Пройдите диагностику и лечение
Пройдіть діагностику та лікування
ЯК КУПИТИ ТОВАР?
Выберите товар из каталога
Оберіть в каталозі товар
Оформите заказ через корзин
Оформіть замовлення через корзину
Выберите способ оплаты
Оберіть спосіб оплати
Закажите удобную доставку
Замовте зручну доставку
ЯК СТВОРИТИ САЙТ?
Получите личный кабинет
Отримайте особистий кабінет
Выберите имя сайта
Створіть назву сайту
Наполните сайт информацией
Наповніть сайт інформацією
Ваш сайт работает
Ваш сайт працює