Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Медичне обладнання

Кладійов Андрій Юрійович

Кладійов Андрій Юрійович
Стоматолог-терапевт
Завідувач відділенням
Україна, Київ Україна, Київ

 • Діагностика
 • Лікування
 • Реабілітація
UA RU

Лікар приймає в клініці:

Консультативно-діагностичний центр
Педіатрія, Терапія + 37 специализаций Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дитяча стоматологія, Діагностика, Імунологія, Кардіологія, Лабораторна діагностика, Мамологія, Мануальна терапія, Масаж, Медична статистика, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Організація охорони здоров'я, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Рефлексотерапія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-дослідження, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія
  Україна, Київ
 • Діагностика
 • Лікування
 • Реабілітація
Парковка

Список еще пуст.

ВІДГУКИ
Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

ВІДГУКИ

 • Олександр
  01 травня, 2023
  Працює на дурняк, питає про ціни в приватних клініках  і по результату  каже мінімальну від оголошених , але з уявним бонусом типу наркоз!
 • Иван
  01 листопада, 2022
  Я зазвичай не залишаю відгуки, але після лікування зубів у цього "спеціаліста" вирішив, що треба один відгук залишити, щоб інші не повторили мою помилку. Я вирішив звернутися до цього лікаря опираючись на його досвід роботи та рейтинг. Я думав, що людина з великим досвідом не може бути некомпетентною. Та все стало зрозуміло як тільки я ввійшов до кабінету: повний безлад сигналізував, що щось не те. Лікар оглянув зуб, який потрібно було пломбувати, та швидко взявся за роботу, навіть не причепивши на мене паперовий рушник, щоб не забруднити одяг. Я думав, що все займе близько 1,5 години (так і було, коли я потім звернувся до нормального лікаря, який був, до речі, вражений тим наскільки погано було зроблено пломбу), але "майстер" впорався приблизно за 15 хв. Я подумав тоді, що, мабуть, лікар настільки професіонал, що може так швидко все зробити. Після "лікування" я відчував сильний зубний біль декілька місяців, а все тому, що пломбу зробили абияк.
Медичні витратні метеріали
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить