Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Медичне обладнання з оптового складу

Косенко Олександр Петрович

Косенко Олександр Петрович
Проктолог, Хірург
Лікар вищої категорії
Стаж: 21 рік
Україна, Київ, вулиця Ентузіастів, буд. 49, оф. каб. 1 Україна, 02154, Дніпровський район р-н., Київ, вулиця Ентузіастів, дом 49, оф. каб. 1 Лівобережна

 • Діагностика
 • Лікування
 • Реабілітація
RU UA
Записатись до лікаря
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.

Список еще пуст.

Про лікаря

Про лікаря

21 рік досвіду хірургічних втручань в абдомінальній хірургії, онкопроктології, хірургії м’яких тканин малої миски та промежини, гнійної хірургії. На високому професійному рівні виконую оперативні втручання з приводу таких захворювань, як хронічний геморой, анальна тріщина, нориця та поліпи прямої кишки, парапроктит, ректоцелє, виконую реконструктивно-відновлюючі та косметичні операції на м’яких тканинах промежини, сечостатевих органах.

Консультую хворих з приводу розладів роботи шлунково-кишкового тракту, больових синдромів в проекції органів черевної порожнини та малої миски, кишкових кровотеч. Діагностую та лікую хронічні та гострі захворювання аноперіанальної ділянки, м’яких тканин промежини, сечостатевих органів, пухлинні, запальні та неспецифічні захворювання органів черевної порожнини та малої миски, вроджені аномалії чи набуті деформації.

Досвід роботи:

2000-2008рр. - Київська міська клінічна лікарня №18, Український центр колопроктології;

2009р. - робота за сумісництвом у відділенні загальної хірургії КМКЛ№18;

2009р. - робота за сумісництвом у відділенні гнійної хірургії КМКЛ№3 (Центр сепсису України);

2000-2021рр. - додаткова робота в приватних клініках: Капля роси, Адоніс, Мед Сіті, Допомога, МСК.ВІДГУКИ 3

Контакти

Поставити запитання

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

ВІДГУКИ

 • Андрей
  21 травня, 2021
  Спасибо, доктор!
 • Олег
  02 червня, 2020
  Звернувся до лікаря Косенка через геморой. Професійна і зрозуміла консультація. Я був готовий на операцію, проте під час огляду лікар виявив дерматит і порекомендував не поспішати, а спочатку вилікувати цю болячку, бо вона може звести нанівець результати операції. За три тижні вилікував. Потім півторагодинна операція під місцевою анестезією. Після операції - одразу додому. Був забезпечений комплектом ліків, шприцами, перчатками, знеболювальними тощо, апаратом для електрофорезу, а також  детальною інструкцію післяопераційного лікування.  Вважай, вдома відбулось повноцінне стаціонарне лікування. Це важливо, бо можна нормально помитися, почиститися, відлежатися, все зробити спокійно і акуратно. Я не уявляю, як би я все це робив в умовах наших лікарень. І ви теж не уявляєте)). Після операції два місяці робив процедури згідно настанов лікаря. Декілька разів ходив на огляд. Повністю відновився, живу нормальним життям, займаюсь спортом. Схоже на те, що прокляту болячку знищено). Все це коштує трохи грошей, але воно того варте. Перед знайомством із лікарем Косенком був в іншого лікаря, де  спитав у того:  "Після операції, мабуть, буде кривавити?  - Буде, звісно. - І як мені бути? - Як, як! - як і всі!". У цього лікаря втричі дешевше, але моє щастя, що я запідозрив неладне, тож вирішив пошукати альтернативу і натрапив на Косенка. Хочете мати здорову дупу - ідіть краще до нього).
 • Татьяна
  07 травня, 2020
  А у меня возникло ощущение идеальной чистоты и стерильности, операция прошла очень комфортно. Я далеко не уродина, молодая и незамужняя, но не приставал и даже не намекал, слава Богу, очень деликатный шутник. И проблем после осмотра не было, и лечение очень помогло. Мы встречались после операции на осмотрах раз 9, да если надо было бы - я и 20 раз бы пришла к нему. Благодарна доктору за каждую встречу, я всегда чувствовала как он за меня волнуется и уделяет внимание каждой мелочи. У меня была пластическая операция, недёшево, но оно того стоило.
 • Юлія
  05 квітня, 2019
  Мені цей лікар дуже допоміг у лікуванні геморою всім рекомендую.Лікар відповідальний і завжди розробляє індивідуальне лікуванні.Завжди соромилася ходити до лікаря практолога,але після відвідування -зрозуміла,що це не боляче і доволі комфортно. Побільше б таких лікарів!!!!Дякую, Олександр Петрович!!!!
Товари медичного призначення
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить