Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

Медичне обладнання з оптового складу

Зубарев Микола Генадійович

Зубарев Микола Генадійович
Онколог-хірург
Лікар вищої категорії
Стаж: 20 років
Україна, Київ, Ломоносова 33/43, /1 Україна, 03022, Київ, Ломоносова 33/43, корпус 1 Васильковская

  • Діагностика
  • Лікування
  • Реабілітація
UA RU EN
Записатись до лікаря
Сповіщення

Ваше запитання
відправлено адресату.
Очікуйте на відповідь.
Графік роботи:
Понедеділок-П'ятниця 8.00-17.00 Відділення пухлин черевної порожнини (5 поверх) Клініка №1 (хірургічний корпус) ординаторська - 1 поверх Національний Інститут Раку вул. Ломоносова 33/43 Київ, 03022 https://unci.org.ua
Послуги 8
лапароскопічна та відкрита хірургія пухлин товстої та прямої кишки (4)
Хірургія печінки (2)
механічна жовтяниця (2)
Про лікаря

Про лікаря

Вітаю!

Мене звати Микола Геннадіойвич Зубарєв.

Я працюю на посаді старшого наукового співробітника, хірурга-онколога відділення пухлин черевної порожнини підрозділ онкоколопроктології Національного інституту раку. 

Лікарську діяльність розпочав після закінчення інтернатури у 2000 році на посаді хірурга-онколога у відділені абдомінальної хірургії львівського онкологічного центру. З 2004 по 2017 рік працював на кафедрі онкології Львівського медичного університету імені Данила Галицького на базі онкоцентру та паралельно виконував хірургічну роботу. 

У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація діагностики та лікування хворих з метастазами колоректального раку в печінку». Хірургічна діяльність в основному була сфокусована на лікуванні пацієнтів з метастазами колоректального раку в печінці, пухлинами шлунку та пацієнтів з механічною жовтяницею, спричиненою пухлинами підшлункової залози, печінки та жовчних протоків. Виконував резекції шлунку, печінки, товстої кишки, радіочастотну термічну абляцію (випалювання) пухлин печінки та малоінвазивні втручання на жовчних протоках під контролем рентген-апаратури та УЗД. 

З 2017 року працюю у Національному інституті раку.  

Постійно удосконалюю свої знання та хірургічні навички на різноманітних курсах, практиці та конференціях за кордоном. Найбільш значущими були стажування у Меморіальному онкоцентрі Слоун-Кеттерингм.НьюЙорк, у відділенні гепатобіліарної хірургії у 2013 році, університетському шпиталю Ейнтрі м. Ліверпуль у 2014 та 2015 роках у відділенні гепатобіліарної хірургії. Особливо важливу практику пройшов у 2018 році у Південній Кореї країні високих технологій, в тому числі медичнихде проводиться найбільша кількість малоінвазивних оперативних втручань у Світіу відомій клініці Северансм.Сеул. Протягом одного року практики навчався лапароскопічній* та роботизованій хірургії пухлин товстої та прямої кишки, шлунку та отримав відповідні сертифікати. 

*Лапароскопічна хірургія виконується через розрізи на шкірі завдовжки 1 см за допомогою мікроінструментів та відеокамери. Ця сучасна методика має декілька важливих переваг над відкритою хірургією, а саме дозволяє більш точно та якісно проводити дисекцію тканини, судин, нервів та органів, мінімізує операційну травму та сприяє швидкому безболісному відновленню пацієнтів.

Виконую наступні оперативні втручання:

Лапароскопічно та відкрито (в залежності від клінічних та анатомічних особливостей кожного конкретного пацієнта):

  • На товстій та прямій кишці:правобічна геміколектомія, лівобічна геміколектомія, резекція сигмоподібної кишки, передня резекція прямої кишки
  • На печінці: мікрохірургія пухлин печінки* - видалення пухлин або метастазів у печінці шляхом їх випалювання з мікродоступу за допомогою спеціальної голки-електроду через прокол шкіри під контролем ультразвукової апаратури.

* радіочастотна термоабляція (РЧТА) - методика дозволяє лікувати пухлини печінки та метастази у печінці уникаючи проведення великих оперативних втручань

  • Механічна жовтяниця. Лікування механічної жовтяниці за допомогою встановлення дренажів та стентів у жовчні протоки під контролем 

   

  Звертайтесь! Буду радий допомогти!

ВІДГУКИ

Контакти

Телефон +380 67 671 4177

Поставити запитання

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

ВІДГУКИ

    Коментарі відсутні
Товари медичного призначення
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить