Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Соціальні ініціативи лабораторії Ескулаб: як компанія підтримує українців під час війни

Соціальні ініціативи лабораторії Ескулаб: як компанія підтримує українців під час війни

01 Лютого 2024 17:19
185
Інтерв'ю
01 Лютого 2024 17:19
185

Будь ласка, представте себе та організацію.

Анна Коник директорка з маркетингу мережі лабораторії Ескулаб.

Українська медична лабораторія Ескулаб налічує 164 відділення у 76 населених пунктах Київської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької, Рівненської та Чернівецької областей та м.Київ.

Компанія має п’ять власних лабораторних центрів які щороку виконують понад 8 мільйонів досліджень. ​Для системної допомоги захисникам Ескулаб заснувала благодійний фонд і налагодила ціле виробництво сухих перших страв “Файна зупка” та “Файний борщ”, які передають на передову.

Як медичний персонал закладу впорався з навантаженням та стресом у зв'язку з війною?

Зіткнувшись з підвищеним навантаженням та стресом, ми зосередились на підтримці одне одного та на підвищенні рівня комунікації всередині команди. Разом з тим, адаптували наші робочі процеси, щоб ефективніше працювати і забезпечити безпеку та високий рівень сервісу. Для нас найбільша цінність — це наша команда, хтось з якої приєднався до ЗСУ, хтось працює і надалі з нами продовжує добре робити свою роботу.

Ми нікого не звільнили, приймали команду з Києва та допомагали колегам з інших міст релокуватись на захід України, покривали оренду житла. Наші відділення в Києві відновили роботу вже у березні 2022 року. Ми розуміли, що мусимо працювати, адже життя і здоров’я українців це перший пріоритет, крім того є багато операційних втручань, які не зробиш без аналізів.

Які існують програми підтримки для працівників?

У нас діє фонд допомоги, якщо у працівників трапляється щось зі здоров’ям або щось зі здоров’ям їх близьких, Ескулаб виділяє безповоротну фінансову допомогу. Ми прагнемо створювати середовище, де кожен працівник може розвиватися і досягати успіху. Ми підтримуємо і заохочуємо тімбілдинги. Керівники підрозділів на свій розсуд вирішують коли та в якому форматі їх проводити. Зазвичай працівники обирають активний вид відпочинку, поїздка в гори чи підйом на Говерлу. Для прикладу, відділ маркетингу організував собі похід на гору Парашка її висота – 1271 м. Це були два дні в дружній компанії з підйомом на вершину і настільними іграми. Цей захід дуже зміцнив командний дух і витривалість. Команда відділу продукту теж їздили в гори. Для комерційного відділу компанія проводила з запрошеним лектором навчання на покращення взаємодії в команді. Також співробітники ходили разом на спортивні змагання з баскетболу підтримувати нашу команду. Наприкінці минулого року разом з керівниками підрозділів збирали побажання щодо впровадження додаткових програм. Так стало очевидно, що в штаті бракує психолога і зараз ми його шукаємо.

Як ваша компанія підтримує українців під час війни?

Щоб підтримати наших клієнтів під час війни ми запустили соціальні ініціативи. Це проект у рамках якого в одній з областей, де є наші відділення, ми впроваджуємо безкоштовні аналізи. За 2 роки існування проекту ми обстежили безкоштовно більше 100 тисяч українців. Серед аналізів, які можна було здати у нас безкоштовно були: тиреотропний гормон, залізо крові, глюкоза, пролактин, печінкові проби, ліпідний профіль, холестерин, аналіз на визначення групи крові (AB0) та резус-фактору (Rh+/-). Також ми запустили програму аналізів “Check-UP за донат”. Програма включає лабораторні дослідження, які дозволяють перевірити загальний стан організму: тиреотропний гормон, глюкозу, загальний аналіз крові та 6 показників для обстеження печінки. Її мета подвійна, з одного боку українці обстежували своє здоров’я, а з іншого кошти з продажу програми ми спрямовуємо у наш фонд на закупівлю овочів та круп на виготовлення “Файної зупки” та “Файного борщу”.

Чи вдалося продовжувати вести медичну освіту та підвищувати кваліфікацію фахівців?

Наша компанія сприяє всебічному професійному розвитку працівників і покриває витрати на курси, семінари, участь працівників у профільних заходах та навіть підвищення кваліфікації за кордоном.

Які медичні технології діагностики та лікування впроваджені у воєнних умовах?

Ескулаб відчутно розширила діапазон наданих послуг, що є результатом нашого постійного інвестування в розвиток та удосконалення лабораторій. Зараз ми виконуємо більше 1000 різновидів досліджень, зокрема у таких сферах: клінічна біохімія та гормональні показники, клінічна імунологія, клінічна алергологія, бактеріологія, молекулярна генетика, цитоморфологія та загальноклінічний аналіз. Особливо важливим кроком для нас у 2024 році буде масштабне оновлення нашої лабораторії у Львові.

Чи вдається долати виклики у забезпеченні необхідними ліками, медичним обладнанням та матеріалами в умовах воєнної економіки?

Протягом 2022 року, наша компанія, аналогічно до багатьох інших, зіткнулася з викликами у сфері логістики, зумовленими залежністю від імпорту європейських реагентів для аналізів. Через затримки, спричинені очікуванням вантажів на кордоні, ми переосмислили та оптимізували наші логістичні процеси. Завдяки цьому ми забезпечили стабільність наших поставок і підвищили загальну ефективність нашої логістичної системи. Завдяки нашій адаптації ми отримуємо вантажі з ефективністю, майже ідентичною до рівня, що спостерігався до початку повномасштабної війни.

Чи вдається закладу зберігати безперебійність постачання електрики, води, кисню тощо?

Наші медсестри навчились працювати без зв’язку і світла. Згодом ми обладнали відділення генераторами та резервним доступом до інтернету. Дві центральні лабораторії в Києві та Львові мають великі генератори. Також ми зробили опорні відділення в кожному регіоні, які працюватимуть за будь яких умов і люди яким треба здати аналізи зможуть це зробити. Раніше була одна мережа інтернету у відділені, тепер дві чи три, щоб була альтернатива.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить