Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· Все, що вам необхідно знати про стоматологічний туризм

Все, що вам необхідно знати про стоматологічний туризм

22 Листопада 2021 15:58
12290
Інтерв'ю
22 Листопада 2021 15:58
12290

Стоматологічний туризм – новий, популярний та досить перспективний напрямок для медичних центрів нашої країни, що спеціалізуються на лікуванні зубів. "МiстоДент" вже кілька років вдало надає послуги з цієї програми. Стоматологічні туристи приїжджають з інших країн та міст, щоб якісно та бюджетно вилікувати зуби, встановити протези та імпланти, створити ідеальну усмішку.

З цього приводу ми розмовляємо із засновником та головним лікарем Мережі центрів стоматології «МістоДент», к.м.д Гризодуб Євгеном Васильовичем.

Чому стоматологічний туризм користується популярністю?

Стоматологічний туризм в Україні – ваблива перспектива для мешканців Євросоюзу та громадян Америки, а також для мешканців інших міст України, бо вони отримають унікальні послуги. Здавалося б, за кордоном якість лікування зубів набагато вища, і немає сенсу їхати або летіти в менш розвинену в медичному плані країну. Але це не так. Найкращі стоматологічні клініки України купують передове обладнання та використовують нові технології, обслуговування нічим не поступається європейським стандартам, а лікарі вдосконалюють свої знання та навички, у тому числі переймаючи закордонний досвід. При цьому ціни на всі види стоматологічних послуг в Україні є значно нижчими, ніж на батьківщині у зубних туристів. Тому що клініки нашої країни орієнтуються на українських споживачів та їхні середні заробітні плати.

Як стоматологічний туризм допомагає заощаджувати?

  • Економія фінансів – до 70%. Таку суму в середньому зберігають у гаманці іноземці, віддаючи перевагу стоматологічному туризму з «МістоДент» своїм місцевим клінікам, навіть з урахуванням витрат на поїздку в іншу країну.

  • Економія часу. План стоматологічного туру та лікування складається у телефонному режимі. Все лікування зазвичай займає не більше 1-2 днів.

Які послуги найцікавіші для учасників стоматологічного туризму?

Найчастіше імплантація та протезування. «МiстоДент» пропонує пацієнтам кілька варіантів імплантації та встановлення різних видів протезів, включаючи високоестетичну цільну кераміку та однаково міцні, та естетичні цирконієві коронки.

Необхідна і цифрова ортодонтія. Корекція прикусу та вирівнювання зубів без встановлення брекетів.

Не менш значущою галуззю в аспекті зубного туризму є естетична стоматологія. На створення голлівудської посмішки у фахівців «МістоДент» потрібно лише кілька днів.

Які переваги стоматологічних турів у «МістоДент»?

  • Надання повного спектра туристичних та стоматологічних послуг. Іноземці можуть виправити всі проблеми із зубами, а також піти на прогулянку найгарнішим містом, оглянути пам'ятки, доторкнутись до зовсім іншої культури. План лікування та екскурсій складається з урахуванням побажань клієнта.

  • Проведення відпустки з користю. Стоматологічний туризм зручний тим, що його можна поєднати з відпусткою – так зазвичай чинять іноземці. А команда МістоДент робить все, щоб не тільки лікування зубів, а й відпочинок пройшов як найкраще.

  • Повна організація туру. Іноземцям допомагають оформити необхідні папери для перетину кордону, співробітники «МiстоДент» зустрічають їх в аеропорту, допомагають з розміщенням у готелі, надають перекладача, консультують з усіх питань, гарантують правову підтримку, супроводжують під час від'їзду.

  • Високий рівень медичних послуг. Необхідні процедури здійснюються у найкоротші терміни із застосуванням високотехнологічного обладнання, витратних матеріалів від авторитетних світових виробників. Реставрації CAD/CAM виготовляються у власній зуботехнічній лабораторії  – швидко та досконало.

  • Зручність для гостей. Клієнтам «МістоДент» не потрібно витрачати час стоячи у чергах, знати мову та розв'язувати інші питання. Індивідуальний підхід та особливе ставлення приваблюють пацієнтів з перших хвилин.

  • Наявність міжнародного аеропорту у місті та безвізовий режим для багатьох держав.

Стоматологічний туризм у «МістоДент» дарує іноземцям можливість отримати задоволення від подорожі до одного з найвідоміших міст України, міста Харкова, з цікавою історією та унікальною архітектурою. Ідеальний результат стоматологічних процедур доповнить скарбничку позитивних емоцій!

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить