Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· З любов’ю до пацієнтів: найсучасніші методи обстеження, лікування та реабілітації у Київському центрі слуху і мови «Медінкус»

З любов’ю до пацієнтів: найсучасніші методи обстеження, лікування та реабілітації у Київському центрі слуху і мови «Медінкус»

26 Листопада 2021 12:52
11956
Інтерв'ю
26 Листопада 2021 12:52
11956

У вересні 2021-го року у столиці України розпочав свою роботу Київський центр слуху і мови «Медінкус». Київський центр – це філіал польської мережі медичних закладів, що був створений за аналогією з сучасними європейськими медичними центрами під патронатом хірурга зі світовим ім'ям, одного зі світових лідерів у сфері отоларингохірургії, професора Скаржинського.

«Медінкус» пропонує пацієнтам комплексні послуги у сфері профілактики, діагностики, лікування та реабілітації захворювань вуха, носа, горла та гортані у дітей та дорослих. У мережі «Медінкус» працюють високого класу фахівці – одні з найкращих лор-лікарів та отохірургів у світі, а пацієнти отримують доступ до найновіших технологій.

Ми поговорили з керівником Київського центру слуху і мови, лікарем з більш як 20-ти річним стажем, отоларингологом та сурдологом Кочевою Аліною Олександрівною і вона люб’язно відповіла на всі наші запитання.

Центр слуху і мови «Медінкус» – це медична мережа, розкажіть нашим читачам детальніше про ваші стандарти та принципи роботи.

Мережа медичних закладів Міжнародного Центру слуху і мови «Медінкус» уже протягом 18-ти років пропонує пацієнтам високоспеціалізовані оториноларингологічні послуги. Нас без перебільшення можна назвати у переліку світових лідерів у сфері діагностики, лікування, реабілітації порушень слуху, мови, голосу та рівноваги, підбору та продажу слухових апаратів, а особливо у галузі слухової імплантації. Найбільша кількість кохлеарних імплантацій у світі проводиться у лікарні Міжнародного Центру слуху і мови «Медінкус», що знаходиться у Каєтанах під Варшавою. У мережі медичних закладів «Медінкус» щорічно відбувається близько 150 000 лікарських консультацій, а в лікарні Центру – 2500 операцій на рік.

Це перший філіал Міжнародного Центру «Медінкус» в Україні?

Київський центр – це 8-ий закордонний філіал Центру слуху і мови «Медінкус». Три з них знаходяться в Україні: крім Київського філіалу – це Волинський центр слуху і мови «Медінкус» у Луцьку та Чорноморський центр слуху і мови «Медінкус» в Одесі. Всі філіали незмінно надають пацієнтах послуги згідно з високими стандартами мережі «Медінкус».

Які медичні послуги надає Київський центр слуху і мови «Медінкус»?

Наші пацієнти можуть отримати лікарську та консультативну допомогу лікаря-оториноларинголога (ЛОР-а), сурдолога, фахівця з підбору та налаштування слухових апаратів, а також фахівця із налаштування кохлеарних та інших видів імплантів, логопеда, сурдопедагога, невролога та психолога. Фахівці Центру проводять всі необхідні об’єктивні та суб’єктивні обстеження слуху із застосуванням найсучаснішого обладнання провідних світових виробників. Саме до нас варто записатися на перший скринінг слуху немовляти, отоакустичну емісію чи КСВП (обстеження слуху маленької дитини в стані фізіологічного сну). Ми забезпечуємо не тільки уважність до комфорту маленького пацієнта, а також чіткий та якісний результат.

Яким ще сучасним обладнанням оснащено Київський центр?

Київський філіал оснащено повністю обладнаними кабінетами для підбору слухових апаратів та слухопротезування (також системи FM) та для проведення налаштувань систем кохлеарних імплантів (MedEl, Cochlear), в тому числі дистанційних, за підтримки фахівців з Міжнародного Центру слуху і мови в Польщі. Щоважливо – ми надаємо пацієнтам не тільки можливість пройти необхідні комплексні обстеження, але і кваліфікацію до слухопокращуючих операцій у Варшаві, включаючи кохлеарну імплантацію, імплантації інших слухових систем середнього вуха та кісткової провідності. Можна сказати дбайливо передаємо пацієнта у руки наших польських колег. Звісно ж, ми забезпечуємо реабілітацію слуху та мовлення після імплантації. Завдяки злагодженій роботі фахових сурдопедагогів та логопедів у Центрі здійснюється комплексна медико-педагогічна реабілітація дорослих і дітей з різними порушеннями слуху та мовлення.

Як відбуваються лікування та операції іноземних пацієнтів у Центрі «Медінкус» у Польщі?

У Міжнародному Центрі слуху і мови «Медінкус» все продумано настільки, що іноземним пацієнтам не треба ні про що турбуватися, навіть у побутових питаннях. Ще до приїзду пацієнтові забезпечено повний супровід, допомога з документами та спілкуванням безпосередньо з лікарями. Про мовний бар’єр можна не тривожитися – співробітники міжнародного відділу володіють українською, російською та англійською мовами. Для наших іноземних пацієнтів ми заздалегідь бронюємо місця у висококласному готелі на території Центру та забезпечуємо трансфер із аеропорту, залізничних або автовокзалів. Харчування у ресторані готелю включено у проживання, пацієнтам надається повний пансіон.

Лікарня «Медінкус» має у своєму розпорядженні один із найсучасніших операційних блоків у Польщі, до складу якого входять дві операційні зали, оснащені обладнанням світового рівня, що дозволяє з успіхом проводити найскладніші операції. Персонал лікарні складається з досвідчених фахівців, що надають професійну допомогу на всіх етапах підготовки та проведення операції, а також у післяопераційний період. Командою професіоналів створені всі умови для комфортного перебування та результативного лікування. Загалом, час перебування пацієнта у лікарні для проведення діагностики, операції та з урахуванням післяопераційного періоду становить 10-14 днів.

Лікарня «Медінкус» розташована у Каєтанах, приблизно в 20-ти кілометрах від Варшави у заповідній зоні, що сприяє швидкому одужанню та відновленню пацієнтів після операції. Вибираючи лікування у Центрі «Медінкус» – ви отримуєте не тільки гарантію якісних медичних послуг, але й спокій, відпочинок, обслуговування на вищому рівні та уважне ставлення до вас і вашої дитини.

Адреса Київського центру слуху і мови «Медінкус»

Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 14
тел. моб.+38 (050) 879 0446

тел. +38 (044) 299 31 77

e-mail: [email protected]

www.medincus.com.ua
https://www.facebook.com/medincus.kyiv

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали: читайте новини медицини та купуйте медтехніку за оптовими цінами!

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить