Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Шановні організатори охорони здоров’я України, підведемо підсумки!

Шановні організатори охорони здоров’я України, підведемо підсумки!

31 Января 2020 15:59
195
31 Января 2020 15:59
195

Шановні організатори охорони здоров’я України, підведемо підсумки!

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук: «До 31 січня 2020 року голови ОДА мають забезпечити автономізацію та комп'ютеризацію медзакладів у себе в областях».

Посилання на сайт НСЗУ: https://nszu.gov.ua/novini/na-naradi-kabminu-obgovorili-gotovnist-specializovanih-medic-147

Політика у галузі охорони здоров’я втілюється у життя. Інформатизація все глибше проникає у галузь та доходить до кожного робочого місця лікаря. Заклади медицини в Україні автономізуються та стають комунальними некомерційними підприємствами. Вони більше не утримуються коштом бюджету, мають стабільні виплати від НСЗУ і можуть вільно організовувати свою роботу, впроваджувати гнучкі заробітні плати, робити поліпшення матеріально-технічної бази.

Разом з цими процесами в Україні почав формуватися ринок медичних послуг та здорова конкуренція. Договори з НСЗУ активно укладають комерційні медичні заклади. Керівники та управлінські команди таких закладів мають великий досвід конкурентної боротьби за увагу пацієнта. Офіційний девіз сучасних перетворень: «Гроші йдуть за пацієнтом». Пацієнти сьогодні шукають лікаря в інтернеті. Таким чином, медичні комунальні підприємства можуть втратити свої позиції бо інформаційна складова діяльності у них слабкіша у порівнянні з комерційними закладами.

З метою урівноваження інформаційного становища некомерційних та комерційних медичних закладів Міжнародна медична платформа ITMED – «Інформаційні технології в медицині» – надала у січні 2020 року можливість медичним закладам та практикуючим лікарям отримати сайт безкоштовно. Технічні можливості платформи сьогодні дозволяють створювати сайти мовами спілкування більшості населення України: державною українською та російською.

З метою забезпечення права на вільній вибір лікаря та медичного закладу та умов вільної конкуренції, розширення свободи взаємодії лікаря та пацієнта в Інтернеті, пропонується для використання вільний конструктор медичних сайтів itmed.org.

Медична платформа ITMED забезпечує інформаційну складову для усіх учасників процесу: для пацієнтів, лікарів, клінік, фахових асоціацій, управлінь охорони здоров’я та адміністрацій.

  • Лікарі та медичні заклади отримали можливість створення сайтів без знань та навичок у сфері інформаційних технологій на базі спеціалізованого конструктору медичних сайтів.
  • Пацієнти отримали реалізацію права на повноту інформації та вільній вибір лікаря і медичного закладу.
  • Управління охорони здоров’я, асоціації, заклади медичної освіти та науки можуть безкоштовно розміщувати інформаційні повідомлення, публікації статей та новин, які можуть транслюватися платформою ITMED на певну категорію фахівців медиків та/або на широку аудиторію громадян України. Новини та статті транслюються всеукраїнськими агрегаторами новин УКРНЕТ та МЕТА.

На цю можливість вже відреагували Вінницька ОДА (посилання: http://www.vin.gov.ua/departament-okhorony-zdorovia/23369-avtonomizatsiia-ta-kompiuteryzatsiia-medustanov-do-31-sichnia-2020-r), Хмільницька РДА (посилання: http://rda-hm.gov.ua/novini/avtonomizaciya-ta-kompyuterizaciya-medustanov-/).

Приклади сайтів

Чаплинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, посилання: https://centrchaplinka.itmed.org/

ЦПМСД Жовтоводської міської ради, посилання: https://centrpmsd.itmed.org/

Таким чином, система охорони здоров'я отримала простий та дієвий інструмент реалізації своєї інформаційної політики та запису пацієнтів, користування яким не потребує спеціальної підготовки та утримання в штаті іт-фахівців. Як наслідок, медзаклади мають велику економію коштів та суттєве прискорення переходу до простору Інтернету.

ПРОПОНУЄМО ДО РОЗЛЯДУ ТА ПІДПИСАННЯ:

  1. Договір на створення сайту медичного закладу / лікаря на Медичній платформі ІТМЕД. Вартість: 1 гривня, без ПДВ.
  2. Договір на технічну підтримку функціонування сайту в мережі Інтернет. Вартість: 5508 гривень на рік, без ПДВ (15 грн/доба).

З повагою,
 ген. директор «ITMED»
 Каспаревич Андрій Юрійович

Контакти для комунікацій:

Інформаційний департамент

Департамент медичної техніки

Електронна пошта portal@itmed.org

Електронна пошта market@itmed.org

(044) 299 95 99 
(050) 477 22 02
(096) 655 04 03
(063) 787 22 07   

(044) 299 90 99
(050) 477 22 01
(067) 524 01 02
(093) 479 99 70

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники