Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

10 травня у Києві пройдуть безкоштовні обстеження населення на рак шкіри та меланому

10 травня у Києві пройдуть безкоштовні обстеження населення на рак шкіри та меланому

1375
8 Мая 2019 14:55
1375
8 Мая 2019 14:55
У рамках щорічного «Дня меланоми в Україні» 10 травня у Києві пройдуть безкоштовні обстеження населення на рак шкіри та меланому – одну з найнебезпечніших злоякісних пухлин.

Ініціатором проведення безкоштовних оглядів населення на предмет раннього виявлення злоякісних захворювань шкіри є Заслужений лікар України, доктор медичних наук, Голова комітету ВРУ з питань охорони здоров'я, професор та громадський діяч Ольга Богомолець, котра 2008 року приєднала Україну до проекту «Євромеланома» та стала його координатором в Україні.

Безкоштовну діагностику можна буде пройти в Інституті дерматології та косметології доктора Богомолець за адресою бульвар Тараса Шевченка, 17. Для цього необхідно буде здійснити попередній запис телефоном: (044) 383-26-97. Огляди розпочнуться о 09.00 та триватимуть до 18.00.

«Всього за 10 років (2009-2018 рр.) проведення Дня діагностики меланоми в Україні було оглянуто 379 360 осіб, серед яких було виявлено 1168 меланоми і 3541 випадків раку шкіри. Для прикладу, минулого 2018 року за один день оглядів по Україні попередній діагноз меланоми було встановлено у 214, рак шкіри – у 833 людей. Загалом було оглянуто 73 825 осіб по всій країні. Частина цих людей змогла отримати своєчасну медичну допомогу за місцем проживання — і тепер вони живі і здорові», — розповіла ініціатор проекту, народний депутат Ольга Богомолець.

На сьогодні завдяки спільній роботі лікарів, громадських організацій та ЗМІ з 2009 року, відколи в нашій державі було проведено перший День меланоми, смертність від цієї небезпечної пухлини вже вдалося знизити по всій країні на 15%. У планах організаторів — зменшити показники смертності ще на 15-20% протягом наступних п’яти років.

За словами Ольги Богомолець, «День меланоми в Україні» — один з елементів її комплексної стратегії з відновлення людського потенціалу країни, зменшення загальної смертності та збільшення тривалості здорового та якісного життя до 80+ років.

«Хочу ще раз підкреслити: не будьте байдужими до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких. Рак і меланома виліковні, якщо діагноз поставлений вірно і лікування проведено своєчасно. Не дозволяйте зволіканням зменшити свої шанси на позитивний результат!» — наголошує ініціатор «Дня меланоми».

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у даному заході!
З питань акредитації та додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби Ольги Богомолець
Контакти: Ірина Закринична, тел.: 067 504 59 08,e-mail:[email protected]

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить