Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Напомнить пароль
Избранное

· 15 грудня 2021 року в Bogomolets clinic відбулася презентація проекту EXPERT BURO щодо створення єдиної незалежної інформаційної платформи

15 грудня 2021 року в Bogomolets clinic відбулася презентація проекту EXPERT BURO щодо створення єдиної незалежної інформаційної платформи

954
21 Грудня 2021
954
21 Грудня 2021

15 грудня 2021 року в Bogomolets clinic відбулася презентація проекту EXPERT BURO щодо створення єдиної незалежної інформаційної платформи, а також спільноти людей, для яких цукровий діабет 2 типу (СД2) – спосіб життя. Організаторами проекту є нутрицевтична компанія CuraLife та Національна Асоціація Велнеса та СПА України (НАВСУ/NAWSU) 

Чому організатори проекту EXPERT BURO вважають цю проблему актуальною?

Кожні 10 секунд у світі стає на 2 хворих на цукровий діабет більше. Це 7 мільйонів на рік. Кожні 10 секунд одна людина вмирає від пов'язаного з діабетом захворювання. Це 4 мільйони на рік. Діабет займає 4 місце серед хвороб, які стають причинами смерті та однією з провідних причин сліпоти, ниркової недостатності, серцевих нападів, інсульту та ампутації нижніх кінцівок. За даними Міжнародної діабетичної федерації, найтяжчі ускладнення від COVID-19 саме у хворих на цукровий діабет. 

Якщо ЦД1 виявляється оперативно, у зв'язку зі скаргами людини, то ЦД2 може ховатися роками та люди довгий час не підозрюють про проблему!

Чому організатори проекту вважають цю проблему в Україні гострою?

За оцінками Міжнародної діабетичної федерації поширеність захворювань на діабет в Україні становить 7,3%. А поширеність ускладнень діабету нашій країні вище, ніж у країнах Європи. Оцінка загальної кількості хворих на діабет в Україні – 3500000 осіб, серед яких діагностовано – 1200000, Таким чином діагноз поставлено лише 35% хворих!

Загальні втрати економіки на лікування діабету та його ускладнень в Україні становлять 36-104 млрд. грн. на рік (1-2,5% ВВП). Варто зауважити, що попередження та профілактика діабету може коштувати бюджету країни у 15 разів дешевше, ніж лікування та утримання людей, які стали інвалідами через діабет.

Що основною метою проекту EXPERT BURO?

ЦД2-«хвороба способу життя». В основу проекту EXPERT BURO покладено ідею, що здорове харчування, регулярна фізична активність, підтримка здорової маси тіла, регулярний скринінг та утримання від вживання тютюну можуть запобігти або відстрочити виникнення діабету 2-го типу, а також суттєво знизити ризик ускладнень. Основною метою проекту є створення єдиної мультидисциплінарної експертної платформи по ЦД2 та спільноти людей, для яких цукровий діабет 2 типу (ЦД2) – спосіб життя.

У вступному слові Ольга Богомолець, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, член EADV та засновниця Bogomolets Clinic висловила свою підтримку проекту EXPERT BURO та наголосила на важливості цієї ініціативи в Україні.

Модератор заходу та автор ідеї проекту EXPERT BURO Оксана Ліхацька, MD, MBA Президент Національної асоціації велнесу та спа України (НАВСУ), співзасновник MedTourClub, експерт з розвитку бізнесу та засновник Stella Consulting.

Гості заходу ознайомилися зі змістовною доповіддю «Метаболічний синдром. Приховані загрози» Юлії Сахарової, к. м. н., кафедри діабетології НУОЗ України ім.П.Л. Шупика, автора власної методики навчання хворих на цукровий діабет 

Людмила Гончарова лікар-імунолог, генетик, мікробіолог, дієтолог, автор власної методики омолодження та оздоровлення людини керівник Goncharova clinic презентувала свій погляд на актуальний запит у передсвятковий період «ЦД2-рекомендації для новорічного меню. Харчування, яке враховує ваш генетичний код»

На заході відбулася презентація від компанії CuraLife. Власниці компанії та всіх прав на бренд Купіна Олена та Пекерман Марина представили гостям заходу препарат Curalin, розроблений для людей, які страждають на ЦД2, що шукають ефективний та натуральний спосіб підтримувати здоровий рівень цукру в крові. Завдяки CuraLin зменшується потяг до солодкого та інших вуглеводів, він сприяє нормальному засвоєнню та метаболізму вуглеводів, прискорює енергообмін, внаслідок чого відчувається приплив сил та нормалізує рівень цукру в крові. При застосуванні CuraLin поступово знижується вага 

Гостей проекту EXPERT BURO приймала дерматокосметологічна клініка Bogomolets Clinic. Клініка спеціалізується на діагностиці меланоми, раку шкіри та видаленні новоутворень на шкірі. Bogomolets клінік володіє найсучаснішим обладнанням для діагностики та унікальним багаторічним досвідом лікарів дерматологів та онкологів. За два десятки років роботи проліковано понад 200 000 пацієнтів з усіх регіонів України, а також з інших країн, у тому числі країн СНД, Європи та США. Усі бажаючі мали можливість оглянутим чудову клініку та особисто поспілкуватись з ії засновницею - Ольгою Богомолець.

Захід відбувся за партнерської та інформаційної підтримки платформи Med Tour Club, порталів IT MED, LikeinUA, Stella International Beauty Awards.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить