Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація
РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

CAPTCHA
Напомнить пароль
Избранное

· 21 вересня у Києві відбулася конференція “Практичні аспекти фармаконагляду в Україні”

21 вересня у Києві відбулася конференція “Практичні аспекти фармаконагляду в Україні”

416
26 Вересня 2023 11:03
416
26 Вересня 2023 11:03

В кінці вересня AFORUM та PharmEducation.PRO, за підтримки компаній-спонсорів Otipharm Research та DrugCard, зібрали представників влади, провідних фахівців індустрії та студентів медичних ВУЗів, аби обмінятися досвідом та поширити найкращі практики та ініціативи, що сприятимуть безпеці пацієнтів.

Серед доповідей конференції:

Слободніченко Марина (Заступниця Міністра охорони здоров`я з питань європейської інтеграції) - розповіла про створення Єдиного регуляторного органу, що являється одним з ключових питань реформації системи охорони здоров`я. Були висвітлені підготовчі процеси та реалії на шляху до реформи.

Уускюла Майа (Голова відділу післяреєстраційної безпеки Державного агентства з лікарських засобів (SAM)) розповіла про Комітет з оцінки ризиків Європейського агентства з лікарських засобів - завдання та ролі.  

Матвєєва Олена (Доцент кафедри фармакології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, к.мед.н, Менеджер з якості системи фармаконагляду у ТОВ “Асіно Україна”) виступила з темою: “Фармаконагляд у новому Законі “Про лікарські засоби”. Пані Олена розповіла, на які зміни чекати у підзаконних актах, що саме прописано у статтях цього розділу та ін.

Сороколетова Алла (Директор Департаменту з питань якості, фармаконагляду, регуляторних та міжнародних медичних питань у ТОВ “Асіно Україна”) підняла питання зміни бізнес-фокусу. Основною тезою доповіді стало твердження, що фармаконагляд - це не додаткові фінансові витрати, а конкурентна перевага та надійний бізнес-партнер.

Горілик Артем (Начальник відділу фармаконагляду, директор по продукту у компанії-спонсора конференції DrugCard) презентував практичні приклади з власних досліджень інтеграції штучного інтелекту до процесів фармаконагляду, для виявлення проблем з безпекою, в тому числі, опублікованих в медичних виданнях.

Лойченко Олена (Керівник з питань безпеки пацієнтів у ТОВ “Рош Україна”) - розповіла про організацію процесу моніторингу інформації з безпеки та ефективності лікарських засобів, перелік та характеристика інструментів, що є критично необхідними для якісного здійснення процесу моніторингу. Також пані Олена торкнулась теми аналізу вимог, визначених чинним законодавством; порад щодо ефективного налаштування процесу; можливостей сучасних технологій на оптимізацію та підвищення ефективності пошуку даних.

Римар Максим (Директор компанії-спонсора конференції Otipharm Research) розповів про Контактну особу відповідальну за фармаконагляд: роль та відповідальність; основні виклики та проблеми, з якими стикається контактна особа та взаємодію з УОВФ.

Кордеро Галина (Уповноважена особа відповідальна за фармаконагляд в АТ “Фармак”) підняла тему перевірки системи фармаконагляду: аудити та інспекції для оцінки функціонування системи фармаконагляду, спільні риси та відмінності. Особливості проведення аудитів дистриб`ютерів, вендорів та договірних партнерів.

Турок В`ячеслав (Уповноважена особа відповідальна за фармаконагляд у ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”) -  підняв тему створення, менеджменту та значущості бази даних фармаконагляду.  

Даніленко Тетяна (Уповноважена особа з фармаконагляду у ТОВ “Інтерфармбіотек”) висвітлила питання забезпечення безперервності здійснення фармаконагляду у сучасних реаліях; що таке план безперервності і що він у себе включає; як написати СОП та ін. 

Ознайомитися детальніше з конференцією та замовити відеозаписи та презентації можна за посиланням: https://aforum.info/pharmacovigilance

Анонси, тренінги, обговорення у чаті: https://t.me/pharmacovigilance_ua

Контакти організаторів:

Анастасія Шапочкіна
[email protected]

https://aforum.info/pharmacovigilance


Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить