Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите свой email и пароль

Забыли пароль?

Или войдите через аккаунт социальной сети

ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Присоединяйтесь, и получайте наши новости, спецпредложения и акционные цены!

Регистрация
Регистрация

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

25-27 квітня 2018 року відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України - IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

25-27 квітня 2018 року відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України - IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України - IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Форум - масштабний міжнародний діловий майданчик, який дає наочне уявлення про досягнення і тенденції розвитку світової і вітчизняної медицини і забезпечує результативну зустріч вчених, лікарів усіх спеціальностей, в тому числі офтальмологів і оптометристів, з інвесторами, виробниками, дистриб'юторами медичного та лабораторного обладнання, розробниками нових технологій, програмного продукту, інвентарю, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції. Форум включає в себе потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки.Форум 2018 року по насиченості всіх експозицій на три дні стане головним майданчиком країни за різноманітністю презентацій інноваційних технологій для всіх галузей медицини. Фахівці побачать обладнання і техніку в дії, отримають консультації експертів, оцінять переваги і зможуть вибрати для себе кращі пропозиції.

Експозиційна частина Форуму розмістить більше 400 компаній-учасників - лідерів ринку охорони здоров'я України та зарубіжжя.

Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році»

Учасники науково-практичної програми Конгресу по закінченню заходів отримають Сертифікати про підвищення кваліфікації.

Вхід на заходи вільний за умови попередньої реєстрації.

Чекаємо вас 25-27 квітня 2018 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

(Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»)

З питань участі у виставці:

Тел.: +380 (44) 206-10-15
E-mail: ob@lmt.kiev.ua

З питань участі у Конгресі:

Тел.: +380 (44) 206-10-99, 206-10-18
E-mail: marketing@medforum.in.ua
www.medforum.in.uaДля публикации на сайте введите имя и email

Оставьте комментарий:

Комментарии

Рекомендуемые клиники