Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

50 мільйонів людей у світі страждає на епілепсію – ВООЗ

50 мільйонів людей у світі страждає на епілепсію – ВООЗ

960
13 Лютого 2020
Ольга Куприянова
960
13 Лютого 2020
Ольга Куприянова

Близько 50-ти мільйонів людей у світі страждає на епілепсію. Таку статистику на своєму сайті надає Всесвітня організація охорони здоров’я. На сьогодні це одна з найбільш поширених неврологічних хвороб. 

За інформацією тієї ж ВООЗ, 80% хворих на епілепсію проживають на території країн з низьким та середнім рівнем доходів громадян, три четверті з них не отримують необхідного лікування. Така тенденція пов’язана з низьким розвитком медицини в цих країнах, перш за все ранньої діагностики. Крім того, велику роль в цьому відіграє відсутність сучасного обладнання та неможливість покрити з державного бюджету витрати хворих на лікування, яке є постійним і доволі високовартісним.

Епілепсія – це найпоширеніший хронічний розлад нервової системи людини, який проявляється періодичними нападами судом по всьому тілу чи в певній його частині. Інколи судоми супроводжує виділення піни з рота хворого, і це небезпечно через ризик захлинутися нею.

Епілепсія абсолютно точно не є заразною хворобою. Тож не треба її боятися, якщо вона є у близької людини, друга, колеги.

Головне – забезпечити безпеку хворому під час нападу. Треба перевернути його на бік, підкласти під голову подушку, ковдру чи кофтину, щоб він не травмувався, та засікти тривалість нападу. Якщо він триває більше, ніж 5 хвилин, слід викликати швидку. Якщо ви дуже боїтеся, можете викликати швидку одразу після початку нападу, але ні в якому разі не залишайте людину під час нападу саму.

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Для публікації на сайті введіть ім'я та email

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить