Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

50 мільйонів людей у світі страждає на епілепсію – ВООЗ

50 мільйонів людей у світі страждає на епілепсію – ВООЗ

891
13 Февраля 2020 13:45
Ольга Куприянова
891
13 Февраля 2020 13:45
Ольга Куприянова

Близько 50-ти мільйонів людей у світі страждає на епілепсію. Таку статистику на своєму сайті надає Всесвітня організація охорони здоров’я. На сьогодні це одна з найбільш поширених неврологічних хвороб. 

За інформацією тієї ж ВООЗ, 80% хворих на епілепсію проживають на території країн з низьким та середнім рівнем доходів громадян, три четверті з них не отримують необхідного лікування. Така тенденція пов’язана з низьким розвитком медицини в цих країнах, перш за все ранньої діагностики. Крім того, велику роль в цьому відіграє відсутність сучасного обладнання та неможливість покрити з державного бюджету витрати хворих на лікування, яке є постійним і доволі високовартісним.

Епілепсія – це найпоширеніший хронічний розлад нервової системи людини, який проявляється періодичними нападами судом по всьому тілу чи в певній його частині. Інколи судоми супроводжує виділення піни з рота хворого, і це небезпечно через ризик захлинутися нею.

Епілепсія абсолютно точно не є заразною хворобою. Тож не треба її боятися, якщо вона є у близької людини, друга, колеги.

Головне – забезпечити безпеку хворому під час нападу. Треба перевернути його на бік, підкласти під голову подушку, ковдру чи кофтину, щоб він не травмувався, та засікти тривалість нападу. Якщо він триває більше, ніж 5 хвилин, слід викликати швидку. Якщо ви дуже боїтеся, можете викликати швидку одразу після початку нападу, але ні в якому разі не залишайте людину під час нападу саму.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Рекомендуемые клиники
Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить