Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Атестація лікарів в Україні переноситься через карантин

Атестація лікарів в Україні переноситься через карантин

2793
25 Травня 2020
Ольга Куприянова
2793
25 Травня 2020
Ольга Куприянова

МОЗ видало наказ про перенесення атестації лікарів у поточному році через карантин, пов’язаний з епідемією коронавірусної інфекції COVID-19. Атестація, мета якої – перевірити знання та навички медичного працівника, а також підтвердити звання лікар-спеціаліст, провізор-спеціаліст, є неможливою в умовах карантину, вирішили в МОЗ. Тож її переносять на невизначений термін, поки карантинні обмеження в країні не будуть зняті в повному обсязі. Таку інформацію надала заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Медичних працівників, у яких термін дії атестації закінчився, просять не хвилюватися через неможливість його поновлення. Адже епідемія є форс-мажорною обставиною, а новий наказ МОЗ регулює дане питання. Крім того, за відповідним наказом МОЗ, усі медичні працівники, які надавали допомогу хворим під час епідемії COVID-19, додатково отримають 50 балів до показників свого безперервного професійного розвитку. Також через епідемію та карантин для студентів-медиків та інтернів перенесли час складання ліцензійних медичних іспитів КРОК. Орієнтовний термін їх складання – друга половина червня цього року, якщо дозволить епідеміологічна ситуація.

Як бачимо, карантин, пов’язаний з COVID-19, зачепив в Україні не лише школярів та вихованців дитячих садків. Він вплинув і на строки проведення атестації медичних працівників, а також на терміни складання іспитів інтернами та студентами-медиками.

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить