Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вхід

Для входу в особистий кабінет введіть email і пароль, який Ви використовували при реєстрації.

Забули пароль?
ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ?

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

Реєстрація

Вхід через акаунт соціальної мережі

РЕЄСТРАЦІЯ

Створіть особистий кабінет, робіть покупки і керуйте сайтом.

або пройдіть реєстрацію через соцмережу

Напомнить пароль
Избранное

· Безкоштовні квитки на ХХХ Міжнародну медичну виставку «Охорона здоров’я 2021»

Безкоштовні квитки на ХХХ Міжнародну медичну виставку «Охорона здоров’я 2021»

621
24 Вересня 2021
621
24 Вересня 2021
Міжнародна медична платформа ITMED.org, як інтернет-партнер, запрошує відвідати ХХХ Міжнародну медичну виставку Public Health 2021, яка відбудеться 6-8 жовтня в Києві, МВЦ, Броварський пр-т, 15 (ст. м. Лівобережна). 

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ:
- квитки на виставку за промокодом ITMED або ZDOROVINFO безкоштовно
- створюємо сайти офіційні медичних закладів та особисті лікарів – безкоштовно

З Медичною платформою ITMED співпрацюють більш ніж 200 медичних закладів, а реєстр лікарів включає 4200 лікарів. Щомісяця кількість переглядів каталогів платформи складає в середньому 120-130 тисяч, а окремі сайти медичних закладів отримують до 8000 відвідувачів. Статті та новини, які публікує редакція платформи, транслюються всеукраїнськими агрегаторами новин UKR.net, META.ua. 
Приклади сайтів перегляньте за посиланням https://itmed.org/service/
Оформлення квитків на виставку за промокодом ITMED або ZDOROVINFO тут.

Анонсуємо, що 6-8 жовтня 2021 традиційно «наживо» в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна медична подія – 30-та Ювілейна Міжнародна медична виставка Public Health/Охорона здоров’я.

Три десятиліття поспіль Рublic Health переконливо тримає руку на пульсі вітчизняної медичної системи і слугує найбільш авторитетною платформою для ділових зустрічей, ознайомлення, тестування та просування сучасного медичного обладнання та технологій, обміну досвідом фахівців медицини, спільного знаходження рішень на актуальні виклики часу.

З 1991 року Рublic Health підтримує тісний зв'язок з ключовими компаніями ринку, налагоджена співпраця з провідними медичними організаціями та фаховими асоціаціями; з року в рік вдосконалюються бізнес-заходи та оновлюються формати ділової програми.

Традиційна експозиція медичної виставки долучає нові сегменти, що переростають в успішні проекти, міцно асоційовані з Public Health.

Цього року в сучасних павільйонах Міжнародного виставкового центру на площі 20 000 кв.м одночасно відбудуться професійні медичні події:
  • Public Health - 30-та Міжнародна медична виставка.
Відвідувачів очікує сучасне діагностичне, профілактичне та лікувальне обладнання; обладнання для екстреної медицини; акушерства і гінекології; реабілітаційне, фізіотерапевтичне обладнання та прилади; новітні медичні технології та матеріали. Провідні українські та міжнародні виробники представлять новинки продукції, можливість тестування та порівняння пропозицій; доступні зустрічі з керівниками компаній та топ-менеджментом лікувальних закладів.
  • Public Health Congress & Events – Ділова програма виставки, яка включає науково-практичні та бізнес заходи з основних напрямків медицини.
Програма готується в партнерстві з більш ніж 40 провідними медичними установами, серед яких Міністерство охорони здоров’я України, Національна служба здоров’я України, Національна академія медичних наук України: НАМН України, Українська військово-медична академія, НМУ імені О.О. Богомольця, Світовий Банк, Європейська Бізнес Асоціація та інші. Семінари, тренінги, майстер-класи, спеціалізовані фахові школи будуть проведені для управлінців медицини, спеціалістів та молодшого медичного персоналу з актуальних питань охорони здоров’я.
  • LabExpo – 2-га Міжнародна виставка лабораторного, аналітичного обладнання та технологій.
Сучасний формат спеціалізованої виставки, що охоплює весь спектр обладнання, приладів та реактивів від провідних виробників. Навчальні та тренінгові заходи дозволять освоїти нові технології, здійснити вибір на користь ефективності та інновацій.
  • International Dental Forum- 8-ма Міжнародна виставка стоматологічного обладнання та матеріалів.
Приймають участь ключові постачальники та виробники стоматологічного обладнання та інструментів. Презентації, тестування, унікальні майстер-класи – все це очікує практикуючих лікарів та власників стоматологічних клінік в продовж виставки.
  • MTEC Kyiv - 9-та Міжнародна виставка та конференція медичного туризму.
Унікальна платформа для встановлення ділових контактів у сфері медичного та оздоровчого туризму між постачальниками послуг та баєрами. На виставці представлені клініки та оздоровчі заклади з прогресивними методами лікування за кордоном і в Україні. Розглянуться питання акредитації медичних закладів, страхування та маркетингу.

Професійний досвід команди, співпраця з експертною медичною спільнотою та державними структурами, міцна підтримка Hyve Group – дозволяють нам проводити Public Health на високому міжнародному рівні в будь-які періоди турбулентності пропонувати учасникам ефективні бізнес рішення, та сприяти трансформації медичної системи України в цілому.

Занесіть до свого календарю найбільш очікувану медичну подію року — Public Health, 6-8 жовтня!

Промокод для безкоштовного відвідування ITMED або ZDOROVINFO

Статистичні дані Public Health.
289 учасників, 9458 відвідувачів, 13 країн учасниць, 39 наукових та бізнес івентів.
Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, ст. м. Лівобережна.
Контакти Організатора: ДП «Прем'єр Експо» +38 044 496 86 45.
www.publichealth.com.ua
Інна Задорожня, Директор виставки, ДП «Прем’єр Експо».

Контакти компанії «Інформаційні технології в медицині»:
Україна, 03065, Київ, Чумака Василя, 5, оф. 2
Електронна пошта: portal@itmed.org
Телефони: (044) 299-95-99, (096) 655-04-03, (050) 328-54-33

Для публикации на сайте введите имя и email
Залишилось символів - 1000

Коментарі

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить