Управление сайтом

Опция "управление сайтом" в разработке. Скоро будет доступна

Вход

Для входа в личный кабинет введите email и пароль, который Вы использовали при регистрации.

Забыли пароль?
ЕЩЕ НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНЫ?

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

Регистрация

Вход через аккаунт социальной сети

Регистрация

Создайте личный кабинет, совершайте покупки и управляйте сайтом.

или пройдите регистрацию через соцсеть

Напомнить пароль
Избранное

Безкоштовні вакцини від кору з’явилися і для дорослих – МОЗ

Безкоштовні вакцини від кору з’явилися і для дорослих – МОЗ

1156
15 Мая 2019 10:15
Ольга Куприянова
1156
15 Мая 2019 10:15
Ольга Куприянова

Відтепер вікові обмеження на безкоштовну вакцинацію від кору, краснухи та епідемічного паротиту у комунальних медичних закладах знято. Про це повідомляє МОЗ на своєму офіційному сайті. Крім того, можна вакцинувати і дітей віком від 6-ти місяців, що входять до групи ризику, а не чекати настання 12-місячного віку, як було раніше.

Отже, раніше безкоштовне щеплення від кору можна було отримати лише дітям (планова вакцинація проводиться двічі – в 1 та 6 років) та дорослим з групи ризику: медикам, вчителям, військовим. Проте нині ситуація із захворюваністю на кір в Україні є дуже важкою, хворіє багато дорослого населення. В той же час щепитися від кору навіть за власний кошт дорослим вкрай важко через дефіцит вакцини КПК в аптеках та приватних клініках. Тому в МОЗ прийняли рішення дозволити безкоштовно щеплюватися від кору і дорослим, якщо в закладі первинної медичної допомоги, де вони підписали декларацію з сімейним лікарем, наявні необхідні вакцини. У першу чергу будуть вакцинувати дорослих, які контактували з хворими на кір, не хворіли на кір в дитинстві, не мають інформації щодо наявних у себе щеплень від цієї хвороби, не мають імунітету проти кору за результатами аналізів на наявність антитіл IgG.

Достатній імунітет від кору може виробитися, якщо вакцину ввести у віці 12 місяців. Це підтверджують дані досліджень вакцини КПК. Проте в нинішніх умовах, коли фактично не існує колективного імунітету, який може захистити дитину першого року життя, іноді є доцільним вакцинували дітей від 6-ти місяців. У цьому випадку доза буде вважатися нульовою, а в 12 місяців і 6 років треба буде зробити повторне щеплення.

Нашли ошибку? Выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl + Enter

Для публикации на сайте введите имя и email

Комментарии

Ваш комментарий принят

После модерации комментарий будет опубликован

Продолжить